Kannu kinofestivāla laikā jau otro reizi nozagtas dārglietas

Šā gada Kannu kinofestivāla laikā notikusi jau otrā dārglietu zādzība.

Kā ceturtdien paziņoja Šveices luksusa dārglietu izgatavošanas uzņēmums "De Grisogono", festivāla norises laikā nozagta kompānijas radīta kaklarota.

Tās vērtība netiek atklāta, un nav arī zināmi zādzības apstākļi.

Taču radio "France Info" rīcībā esošā informācija liecina, ka nozagtā kaklarota bija vērta 1,9 miljonus eiro (1,33 miljonus latu), un tā nozagta otrdienas vakarā greznajā viesnīcā "Eden Roc".

LETA jau ziņoja, ka pagājušajā nedēļā Kannu viesnīcā tika nozagtas šveiciešu luksusa pulksteņu un dārglietu zīmola "Chopard" dārglietas vairāk nekā miljona dolāru (546 000 latu) vērtībā. Dārglietas bija paredzētas aizdošanai slavenībām Kannu kinofestivālā.

Pasaulē

2024. gadā Eiropas konteineru ostas ievērojami uzlabojušas savu darbību, atgūstoties no 2023. gadā novērotā krituma. Desmit lielākās Eiropas konteineru ostas apkalpoja gandrīz 65 miljonus TEU (divdesmit pēdu ekvivalenta vienība, precīza mērvienība, ko izmanto, lai noteiktu konteinerkuģu un termināļu kravas ietilpību). Salīdzinot ar 2023. gadu, pieaugums ir 5,8 procenti, raksta Polijas ekonomikas ziņu portāls "wnp.pl”.

Svarīgākais