Saskaņā ar "The Sun" ziņu, trīsgadīgā Žaklīna no Korintas Ņujorkas štatā nomira februārī pēc tam, kad viņu smagi skāra neārstēta utu invāzija, kas izraisīja anēmiju un nopietnus orgānu bojājumus.
Meitene dzīvoja ārkārtīgi antisanitāros apstākļos vecāku mājā, kurā no sienas līdz sienai atradās atkritumi un mantas. Izmeklētāji atklāja utis uz viņas sejas un galvas ādas, kā arī to, ka no viņas ziemas cepures izkrita prusaks. Viņas zobi bija melni un sapuvuši, un viņa nebija saņēmusi medicīnisko palīdzību 10 mēnešus pirms nāves. Tika arī konstatēts, ka viņai tika dotas zāles (klonidīns), kas nebija parakstītas bērnam.
Žaklīna tika nogādāta slimnīcā pēc tam, kad vecāki izsaukuši palīdzību sakarā ar elpošanas problēmām, taču viņa tur nomira. Viņas vecāki — Metjū (34) un Samanta (33) — atzina savu vainu slepkavībā aiz nolaidības un katrs saņēma sodu — no 1,33 līdz 4 gadiem cietumā. Tiesnesis tiesas sēdē norādīja, ka vecāki ir pilnībā pametuši vecāku pienākumus un ļāvuši meitai ilgstoši ciest.
"The Sun" citē tiesneša Džeimsa Deivisa vārdus: “Jūs izgāzāties kā vecāki. Jūsu vienīgais uzdevums bija sargāt viņu.” Viņš arī uzsvēra, ka apstākļi mājā bija “šausmīgi” un pilnībā nepiemēroti bērnam, tāpēc īpašums tika slēgts.
Metjū tiesā izteicās, ka vēlas, lai miris būtu viņš pats, nevis meita, bet tiesnesis uzsvēra, ka ciešanas bijušas ilgstošas un skārušas arī citus četrus bērnus ģimenē. Vecākiem līdz 2038. gadam aizliegts kontaktēties ar pārējiem bērniem.
Šis gadījums izraisījis diskusijas par stingrākiem sodiem par nolaidību pret bērnu, kas noved pie nāves.