VIDEO. Aviokatastrofa Pensilvānijā, izdzīvojušo nav

© Depositphotos

Amerikas Savienotajās valstīs, Pensilvānijā lidmašīna ar 11 izpletņlēcējiem nokritusi un visi gājuši bojā, ziņo "Fox News" savā "X" kontā. Negadījums tiek izmeklēts. Ir pieņēmums, ka avārija bijusi negadījums.

Amatpersonas ziņo, ka visi 12 cilvēki, kas atradās lidmašīnā — 11 izpletņlēcēji un viens pilots — gāja bojā. Lidmašīna nezināma iemesla dēļ apgriezās, pirms avarēja netālu no šosejas. Pensilvānijas, Beitsa apgabalas ārkārtas situāciju pārvaldības aģentūras direktors Deniss Džeikobss sacīja, ka viņam ir aizdomas, ka lidmašīnai pirms avārijas bija problēmas ar elektrību. Izmeklētāji tagad vāc kopā lidmašīnas pēdējos mirkļus, kamēr ģimenes gaida atbildes, ziņo "Fox News".

Arī "ABC News" un citi ārzemju mediji informē, ka lidmašīna, ko vadīja "Skydive Kansas City", avarēja ap plkst. 11:30 netālu no Batlera memoriālās lidostas uz Biznesa starpštatu šosejas 49, ziņo amatpersonas.
Pēc pacelšanās lidmašīna nespēja uzņemt augstumu un veica asu pagriezienu pa kreisi, pirms avarēšanas, sacīja Batlera memoriālās lidostas vadītāja pienākumu izpildītājs Deniss Džeikobss.
Viņš sacīja, ka pilots, iespējams, mēģināja veikt avārijas nosēšanos uz šosejas. Batleras apgabala šerifs Čads Andersons svētdienas pēcpusdienas preses konferencē nekomerciālās lidmašīnas avāriju raksturoja kā "masveida upuru" notikumu, lai gan oficiāli neapstiprināja bojāgājušo skaitu.
Avārijas cēlonis joprojām tiek izmeklēts, un varas iestādes uzskata, ka tas bija negadījums, sacīja Andersons. Saskaņā ar Andersona teikto, dažus mirkļus pirms lidmašīnas avārijas tika saņemts zvans uz 911.
Vietējie tiesībsargājošie dienesti ieradās notikuma vietā, kas jau bija pārņemta liesmās. Daži no lidmašīnā esošo cilvēku ģimenes locekļiem bija avārijas aculiecinieki, viņš teica.
Paredzams, ka izmeklēšanā piedalīsies arī Federālā aviācijas pārvalde.

Video