Komentāri: Putins izolēts, "tuvojas kaut kāda katastrofa" - "The Guardian" intervē Kremlim tuvos

Labak butu likvidejusi vinu

31.mai Atbildēt

Un kas mainītos, varbūt karš beigtos? Atceries, ka karo visa asinskārā fašistiski /nacistiskā krievu tauta, ja novāks Putinu, var gadīties, ka nākamais cars būs vēl briesmīgāks

31.mai Atbildēt

Novaks ari to.Visa vinu valsts vaidota uz asinim un likiem.Viens vairak vai mazak neko taja valsti neizteiks.Tur pat viens miljons neko neizsaka.Atnaks tads kas velas mieru un izaugsmi savai valatij,vajag tikai likvidet vienu pec otra

31.mai Atbildēt

Vai vari kaut vienu krievu nosaukt, kurš nav impērisko tieksmju pārņemts. Krievam vienmēr vajag savu treritoriju palielināt, citas valstis pievienot, slepkavot, laupīt. Krievijā šausmīga pārapdzīvotība, trūkst dabas bagātību, ak, jā, arī strādāt negrib.

31.mai Atbildēt

Apbrīnoju cik viegli pasaulē ir uzplatīt krievu naratīvus.

31.mai Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt