Tramps pārkrāso pasaules karti. Kāda krāsa piešķirta Irānai?

© unsplash.com

Pēc ārkārtas sanāksmes par Irānu ASV prezidents Donalds Tramps publicēja sociālo mediju ierakstu, ko varētu uzskatīt par draudīgu signālu Teherānai - sestdien Baltā nama vadītājs savā lapā “Truth Social” ievietoja Tuvo Austrumu karti, kurā Irāna attēlota Amerikas karoga krāsās, raksta “dialog.ua”.

"Tuvo Austrumu Savienotās Valstis?" attēlu parakstīja Amerikas prezidents.

View this post on Instagram

A post shared by India Today (@indiatoday)

Tikmēr aģentūra “Axios” ziņo, ka Tramps piektdien tikās ar savu vecāko nacionālās drošības komandu par Irānu un nopietni apsver jaunus uzbrukumus Islāma Republikai, ja pēdējā brīdī sarunās netiks panākts progress.

Publikācija atsaucas uz avotu, kurš sarunas raksturoja kā "mokošas", turklāt žurnālistu avoti norādīja, ka Amerikas prezidents pēdējā laikā ir arvien vairāk neapmierināts ar sarunām ar Irānas pusi. Viens no avotiem norādīja, ka Tramps apsver iespēju veikt lielu, izšķirošu operāciju, kuras rezultāts ļautu viņam pasludināt uzvaru konfliktā ar Irānu.

Tikmēr ASV valsts sekretārs Marko Rubio sestdien paziņoja par progresu sarunās ar Irānu un paredzēja "jaunumus tuvākajās dienās".

Video