Dodoties uz komandas vakariņām, traģiski aprāvusies jauna basketbolista dzīve

© pixabay.com

Izraēlas nacionālās basketbola izlases spēlētājs un "Hapoel Galil Elyon" komandas kapteinis Razs Adams ceturtdien vakarā gāja bojā autoavārijā Ziemeļizraēlā, ziņo "Ynet News".

26 gadus vecais aizsargs Adams brauca uz komandas kopīgām vakariņām, kad uz 90. autoceļa netālu no Hula ielejas notika sadursme ar citu automašīnu. Mediķi konstatēja nāvi notikuma vietā.

Otrā auto vadītājs — 39 gadus vecs vīrietis — guva vieglus ievainojumus un tika nogādāts ārstēties Safedas Ziv slimnīcā.

Adams bija viens no Izraēlas basketbola talantiem. Viņš divas reizes izcīnīja U20 Eiropas čempiona titulu ar Izraēlas jaunatnes izlasi. Pēdējā sezonā viņš pārstāvēja "Hapoel Galil Elyon" komandu "Winner" līgā, kur vidēji guva 11,1 punktu, izdarīja 3,5 rezultatīvas piespēles un savāca 2,7 atlēkušās bumbas spēlē. Šosezon viņš bija komandas kapteinis.

Video