Komentāri: Eiropa steidzami gatavo rezerves plānu, ja Tramps izstāsies no NATO; WSJ atklāj detaļas

Vēl jau gan tikai sāk domāt, ka tāds plāns vajadzīgs, gadi pieci paies, kamēr sāks gatavoties aizsardzībai. Esam jau nokavējuši, to vajadzēja sākt gatavot pirms divdesmit gadiem, Vai tiešām kāds var nopietni ticēt, ka krievs gaidīs mūsu gatavību. Nu nav viņi tik stulbi, nav, līdz triecienam labākajā gadījumā gads palicis. Neesmu pesimists, bet arī stulbai fantāzijai neticu. Komentārs tiks dzēsts.

19.apr Atbildēt

Krievi, ja sāks, tad ar atombumbas uzspridzināšanu kosmosā! Bet tas Krieviju neglābs no sabrukuma un totālas sagrāves. Nebūs vairs tāda valsts - Krievijas Federācija.

19.apr Atbildēt

Kāds nu tur rezerves plāns? Vienkārši no pozas ir jāpāriet uz reālām pozīcijām. Amerika pāriet pozīcijās, Krievija sen jau ņemas pa savām pozīcijām, Eiropai problēma tāda ka tādu kopējo Eiropas pozīciju vēl nemaz nav. Un kā rādās tad tik drīz ar nemaz nebūs. Tā ka, kur gan nu vairs steigties ja citi jau sen gabalā? Atliks vairs tikai savākt to kas citiem pāri paliek.

19.apr Atbildēt

Ir rezerves plāns, proti, uzmest uz Maskavu atombumbu.

19.apr Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt