Komentāri: Eiropa Venecuēlas lietā neiejauksies

Nu protams, tāds sīkums - ASV teroristi nolaupījuši citas valsts prezidentu. Tas taču tik ļoti demokrātiski.

5.jan Atbildēt

Itka ES uz kaut ko būtu spējīga. Jeņkis visiem un visam uzliek lielu miksto tā pat kā krievs, un ko ES tikai diskutē, krievs ar jeņķi jau sen izsmej to ES, kaut kāda caurkritusi organizācija, neviena savienība nekad nav ilgi pastāvējusi, bija dibināšanas diena būs arī norieta diena.

5.jan Atbildēt

ANO Drošības padomes locekle Latvija arī ko saka šai sakarā? Vai varbūt nevajag naudu tērēt, lai šādā padomē sastāvētu?

5.jan Atbildēt

Galvenais ir tajā pasākums piedalīties, tas jau nekas ka nav nekāda labuma no tā. Toties kā tas izskatās CV, cik tur nespējnieku no Latvijas ir, itka viņi kaut ko spētu tur ietekmēt, galvenais ka maksāt labas algas.

5.jan Atbildēt

HHHHHmmmm kungsi...ASV un TRAMPS ir patiesi miera nesēji...Viņi neko sliktu nedara ES ir zem ASV un NATO ASVI tikai ienes mieru demokrātiju.. JUS VISI PAILNĪGI VISI TO VISU GRIBEJĀT JŪSU SAPŅI

IR PIEPLDĪJUŠIES BET DZĪVE IR SKAISTA ...UN PASAULI GAIDA VĒL JAUKAS UN SKAISTAS PARMAIŅAS LAI VEICĀS ASV un DONALDAM TARMPAM

5.jan Atbildēt

Kāda divkosība!

5.jan Atbildēt

Vēl tādā pat ceļā izķert Puķinu!

5.jan Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt