Pie muzeja noliktas somas saturs muzeja darbiniekiem liek ieplest acis pārsteigumā

© Depositphotos

Kādu rītu darbā ieradušies Akmenes apgabala muzeja speciālisti pie savām durvīm ieraudzīja negaidītu dāvanu – tagad viņi meklē, kurš to tur atstāja.

Ar šo pārsteidzošo stāstu sociālajā tīklā “Facebook” dalījās Akmenes reģionālais muzejs. Viņi meklē to, kurš atstāja negaidītu dāvanu pie muzeja durvīm

Tas viss notika pagājušajā nedēļā - pie durvīm tika atrasta soma, kurā atradās dažādi seni darbarīki un citi priekšmeti.

Pēc speciālistu teiktā, visa šī dāvana papildinās muzeja kolekcijas, taču viņi vēlas uzzināt to izcelsmi un vēsturi - viņi meklē personu, kas šeit atstājusi priekšmetus un varētu pastāstīt vairāk par dāvanu.

“Pagājušajā nedēļā pie muzeja durvīm atradām negaidītu dāvanu - maisiņu ar dažādiem seniem darbarīkiem, kokgriezumiem un citiem interesantiem priekšmetiem. Dāvana papildinās sadzīves un etnogrāfiskās kolekcijas, taču eksponāta vērtību nosaka arī tā vēsture un izcelsme.

Laipni aicinām atsaukties labdari, iegriezties muzejā uz tasi tējas un dalīties ar plašāku informāciju par mūsu jaunajām ekspozīcijām,” raksta Akmenes reģionālais muzejs.