Šodien, 10. septembrī, Francijā notiek valsts mēroga akcijas diena ar saukli “Bloķēt visu”, kas vērsta pret prezidenta Makrona ekonomisko un sociālo politiku, vēsta medijs “Nexta”.
Daži cilvēki vēl nebija pat iedzēruši rīta kafiju, kamēr demonstranti Parīzē jau bloķēja ceļus, dedzināja atkritumus, iesaistījās sadursmēs ar policiju un aizdedzināja autobusus.
Vairāki video ir nonākuši sociālajos tīklos, tostarp fiksēts, kā protestētāji ar atkritumiem un to urnām apmētā likumsargus.
� Mass protests erupt in France
— NEXTA (@nexta_tv) September 10, 2025
Today, September 10, a nationwide day of action is taking place under the slogan “Block Everything,” aimed against President Macron’s economic and social policies.
Some people hadn’t even had their morning coffee yet, while French demonstrators… https://t.co/KRsANHnIEq pic.twitter.com/b9GQl5MlpP