Izraēla un Irāna apmainās ar raķešu triecieniem

© depositphotos.com

Izraēla un Irāna naktī uz trešdienu turpināja savstarpējus triecienus, ziņo vietējie mediji.

Irānas prese ziņo, ka trāpīts raķešu rūpnīcai netālu no Teherānas un Izraēlas gaisa triecieni skāruši arī imama Huseina militāro universitāti Teherānas austrumu nomalē.

Šajā universitātē sagatavo personālu Revolucionāro gvardu korpusam.

Izraēlas aviācija pēdējās stundas ir veikusi vēl citus triecienus mērķiem Teherānas apkaimē.

Izraēlas armija par jaunā triecienu viļņa sākumu paziņoja ap četriem naktī pēc vietējā laika. Pirms tam tā arī izplatīja brīdinājumu evakuēt iedzīvotājus no rajona Teherānas dienvidrietumos.

Vietējā prese raksta, ka Izraēlas lidmašīnas uzbrūk raķešu rūpnīcai Hodžiras militārajā bāzē, kurai triecieni tika veikti jau pagājušā gada oktobrī.

Izraēlas Aizsardzības spēki naktī paziņoja, ka Irāna stundas laikā divos uzbrukumos izšāva aptuveni 25 raķetes. Izraēlas mediķi presei paziņoja, ka nav saņēmuši izsaukumus par ievainotajiem.

Izraēla piektdien sāka militāru operāciju, dodot triecienus Irānas kodolobjektiem un citiem militārajiem mērķiem, un uz to Irāna atbild ar raķešu triecieniem Izraēlai. Savstarpējie uzbrukumi turpinās jau sesto dienu.

Svarīgākais