VIDEO. Dubaijā, kur, iespējams, dzīvoja daudz Ukrainas bagātnieku, izcēlies apjomīgs ugunsgrēks

© ekrānšāviņš

Neoficiāla informācija liecina, ka debesskrāpī, kurā 15. jūnijā izcēlās ugunsgrēks, dzīvojuši daudzi Ukrainas bagātie cilvēki. Vietējie šo ēku saucot par "ukraiņu torni".

Dubaijas debesskrāpī, kas pazīstams kā "Tiger Tower", 15. jūnijā sākās ugunsgrēks, kas noveda pie 3800 īrnieku evakuācijas. Nav ziņots par ievainotiem un bojāgušajiem, jo ārkārtas dienesti profesionāli pārvaldīja liesmas augšējos stāvos.

Vietnē "X" ievietotais video un ieraksts spekulē, ka ēka bija "kooperatīvs" Ukrainas elitēm, pieminot Jūliju Timošenko, ievērojamu Ukrainas politiķi, kurai tur bija "premium" klases dzīvokļi. Šis apgalvojums nav tieši pierādīts, bet saskan ar plašākām tendencēm, ka Ukrainas un Krievijas elites pārstāvji investē Dubaijas nekustamajā īpašumā. 2023. gada "Le Monde" rakstā norādīts, ka krievi 2022. gadā bija aktīvākie starptautiskie pircēji.

Pasaulē

Lielbritānija otrdien pastiprinājusi sankcijas pret Krievijas "ēnu floti", aizliedzot vēl 20 kuģus un iekļaujot melnajā sarakstā vēl desmit personas un struktūras, kas saistītas ar enerģētiku un kuģniecību.