VIDEO. Ķīmiskajā rūpnīcā Ķīnā nograndis sprādziens; pieci cilvēki gājuši bojā

© Unsplash

Sprādzienā ķīmiskajā rūpnīcā Ķīnas Šaņdunas provincē otrdien gājuši bojā vismaz pieci cilvēki un 19 ievainoti, ziņo raidorganizācija CCTV.

Vēl seši cilvēki pēc sprādziena pazuduši.

Eksplozija notika rūpnīcā "Gaomi Youdao Chemical Co." rūpnieciskajā parkā Veifanā. Rūpnīca ražoja pesticīdus un ķīmiskās vielas medicīniskiem nolūkiem, un saskaņā ar uzņēmuma reģistrācijas datiem tajā strādā vairāk nekā 500 darbinieku.

Vietējais ugunsdzēsības dienests uz notikuma vietu nosūtīja vairāk nekā 230 darbinieku, ziņoja CCTV.

Sprādziens bija tik jaudīgs, ka izsita stiklus noliktavai trīs kilometrus no rūpnīcas, liecina video, ko uzņēmis kāds aculiecinieks.

Pasaulē

Valsts policijas Rīgas Austrumu pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2001. gadā dzimušo, Šrilankas pilsoni Sangarange Don Ravidu Sandanayaka, kurš 11. jūlijā ap plkst. 14.30 izgāja no dzīvesvietas Rīgā, Matīsa ielā, un līdz šim brīdim nav atgriezies.

Svarīgākais