Augsta ranga amatpersona Trampa komandā reibumā izraisa avāriju

© Unsplash

Kapitolija policija otrdienas vakarā arestēja Pārstāvju palātas spīkera Maika Džonsona štāba vadītāju par iespējamu braukšanu reibumā, vēsta “The New York Post”.

Heidens Heinss, kurš gandrīz desmit gadus strādājis ar Luiziānas republikāni, tika aizturēts aptuveni 45 minūtes pēc prezidenta Trampa runas Kongresa apvienotajā sesijā.

Pagājušajā naktī ap pulksten 23.40 kāds šoferis iebraucis stāvošā transportlīdzeklī. Mēs reaģējām un arestējām viņu par braukšanu reibumā,” teikts Kapitolija policijas paziņojumā.

Tiesībsargājošā iestāde apstiprināja, ka tas ir Heinss, kurš tika arestēts.

Džonsona pārstāvis norādīja, ka Pārstāvju palātas spīkers, kurš vakardienas runas laikā sēdēja tieši aiz Trampa, neskatoties uz incidentu, "uzticas" Heinsam.

"Spīkers ir informēts par sadursmi, kas notika pagājušajā naktī un kurā bija iesaistīts viņa štāba priekšnieks un Kapitolija policija," teikts Teilora Haulzī paziņojumā.

"Spīkers ir pazinis un cieši sadarbojies ar Heidenu gandrīz desmit gadus un uzticēja viņam štāba priekšnieka amatu visu savu pilnvaru laiku Kongresā," piebilda Džonsona pārstāvis.

"Šī un Heidena cienījamās reputācijas dēļ gan deputātu, gan darbinieku vidū spīkers pilnībā tic un paļaujas uz Heidena spējām vadīt spīkera biroju."

Pasaulē

Rostokas zooloģiskais dārzs šomēnes uz Igauniju no Vācijas nosūtīs divas trīs gadus vecas polārlāču mātītes, kuras kļūs par Tallinas zooloģiskā dārza pastāvīgajām iemītniecēm, vēsta laikraksts "Postimees", atsaucoties uz Vācijas portālu "Nordkurier.de".

Svarīgākais