Incidents pirms “Euro 2024” mača: Policija sašauj vīrieti, kas vicinājās ar cirvi

© Pixabay.com

Hamburgā, Vācijā, uzbrucējs sašauts pēc tam, kad ar cirvi draudējis policistiem, ziņo Vācijas pilsētas amatpersonas, raksta BBC.

Hamburgas policija ziņo, ka sašāvusi un smagi ievainojusi vīrieti, kurš uzbrucis, bruņojies ar cirvi.

Mediji ziņo, ka incidents noticis netālu no Nīderlandes futbola izlases atbalstītāju fanu zonas, bet domājams, ka tas nav saistīts ar Nīderlandes un Polijas spēli, kas svētdien norisinājās Hamburgā “Euro 2024” turnīra ietvaros.

Sākotnējā policijas paziņojumā teikts, ka kāds vīrietis policistiem draudējis ar cirvi un "aizdedzināšanas ierīci", vēlāk Hamburgas policijas pārstāvis pastāstīja, ka aizdomās turamais bija bruņots ar cirvi un mēģinājis aizdedzināt benzīna bumbu, taču policisti atbildēja ar piparu gāzi un pēc tam viņu sašāva.

Viņam notikuma vietā sniegta pirmā palīdzība, pēc tam viņš nogādāts slimnīcā.

"Mēs pieņemam, ka šis ir atsevišķs gadījums, kas nozīmē, ka tas nav saistīts ar futbolu," žurnālistiem sacīja policijas pārstāve.

Tiešsaistē publicētajos videomateriālos redzams, kā vīrietis policistu acu priekšā vicina cirvi, pirms ir dzirdamas vairākas iespējamas šāvienu skaņas.

Varasiestādes nav komentējušas, kāda motivācija, viņuprāt, bijusi šādai rīcībai.

Incidents noticis Rēperbānā, kas ir pilsētas galvenā iela un naktsdzīves vieta tikai dažus simtus jardu attālumā no Nīderlandes fanu zonas.

Šobrīd pilsētā ir aptuveni 30 000 nīderlandiešu fanu un, iespējams, līdzīgs skaits poļu.

Pasaulē

Ukraina atsakās kapitulēt un nodot savas teritorijas Krievijai tikai tāpēc, ka tad būtu jāatceļ karastāvoklis un tiktu rīkotas vēlēšanas. Ar šādu paziņojumu brīfingā pēc tikšanās ar Ungārijas premjerministru Viktoru Orbānu nācis klajā Krievijas diktators Vladimirs Putins, raksta UNIAN.

Svarīgākais