Aizdomās par zādzību atcelta fubola leģendas Maradonas trofejas izsole

© Unsplash

Šonedēļ atcelta plānotā izsole zelta trofejai, kuru aizgājušai Djego Maradonam saņēma 1986. gadā. Francijas izsoļu nama „Aguttes” paziņojums ir nams saistīts ar tiesas izmeklēšanu par iespējamu zagtu preču tālākpārdošanu.

Francijas tiesa iepriekš lēma, ka izsole var notikt, bet Maradonas mantinieku advokāts iesniedza apelāciju.

"Maradona vienmēr ir izraisījis kaislības, un tās aizvien turpinās,” teikts Maksimiljena Agutesa paziņojumā.

“Mūsu misija ir organizēt izsoli pēc iespējas labākos apstākļos gan mūsu pārdevējam, gan pircējiem. Šis strīdīgais klimats un šīs neskaidrības neļauj lietpratējiem mierīgi pieiet šai izsolei, un mūsu kā uzticamas trešās puses lomu vairs nevar pienācīgi izpildīt,” sacīja Agutess.

Zelta bumba pirms pāris gadu desmitiem pazuda neskaidros apstākļos un tikai nesen atkal parādījās. Maradonas mantinieki apgalvo, ka trofeja ir nozagta un pašreizējam īpašniekam nav tiesību to pārdot.

Pasaulē

Krievijā propagandisti tik ļoti sapriecājās par iepriekš droši prognozējamo Džo Baidena izstāšanos no priekšvēlēšanu kampaņas, ka neko labāku neattapa kā notikušo pamatot ar prokremliskā mūziķa, skatuves vārdā “Šaman”, koncertu pie ASV vēstniecības ēkas Maskavā. Tā, protams, var ironizēt, bet Krievijā ironijai ir dziļi zemteksti.

Svarīgākais