Nīderlandes policija paziņojusi, ka drīzumā atrisinās lietu par dārglietu nolaupīšanu vairāku miljonu dolāru vērtībā

© Unsplash

Starptautiskas izmeklēšanas rezultātā policija drīzumā varētu aizturēt laupītāju bandu, kas, domājams, ir atbildīga par vairāku miljonu dolāru vērtu dārglietu nolaupīšanu mākslas izstādē, trešdien paziņoja Nīderlandes policija.

Eleganti tērpti laupītāji, vicinot milzīgus āmurus, gandrīz pirms diviem gadiem starptautiskā mākslas gadatirgū Nīderlandes dienvidu pilsētā Māstrihtā nolaupīja rotaslietas no vitrīnām, izraisot starptautisku policijas operāciju, lai atgūtu laupījumu, kas, pēc policijas domām, ir desmitiem miljonu ASV dolāru vērts.

Savā jaunākajā informācijā par izmeklēšanas gaitu Nīderlandes dienvidu provinces Limburgas policija paziņoja, ka tagad ir sašaurinājusi laupītāju atrašanās vietu, kuri, pēc viņu teiktā, nākuši no Balkāniem.

“Tagad ir skaidrs, ka tas attiecas uz Serbiju, konkrētāk, Nisas pilsētu. Nevar izslēgt, ka aizdomās turamie pašlaik uzturas tur, bet, iespējams, arī Belgradā vai tās apkārtnē,” teikts policijas paziņojumā.

Policija iepriekš bija atklājusi, ka meklē četrus vīriešus, un trešdien paziņoja, ka aizdomās par laupīšanu tiek turēta arī kāda sieviete.

Svarīgākais