Lietuvā šokējoša mākslinieces nāve - sievieti līdz nāvei saspiež lifts

© Pixabay.com

Par pazīstamās keramiķes Daivas Ramoškaites nāvi pirmdien paziņoja Lietuvas Mākslinieku savienības Kauņas nodaļas keramikas sekcijas priekšsēdētāja Kristina Ancutaite, raksta lrytas.lt.

58 gadus veco mākslinieci, kura bija aktīva personība un loloja daudz radošu plānu, bijušajā Kauņas mākslas kombinātā saspieda kravas lifts.

Šajā ēkā D. Ramoškaite strādāja līdz pat savai nāvei - tur viņai bija sava darbnīca. Ēkā atrodas virkne dažādu nozaru uzņēmumu, darbojas mākslas darbnīcas, bet pati ēka nosaukta par Dailes biznesa centru.

Lifts, kas izraisīja traģēdiju, nestrādāja jau ilgu laiku, - tas bija slēgts un zināms, ka daudzus gadus vispār netika izmantots. Kādu iemeslu dēļ sieviete tur devusies un kā notika traģēdija, izmeklē atbildīgie dienesti.

Pagaidām tiek uzskatīts, ka tas ir negadījums, taču apstākļi tiks noskaidroti izmeklēšanas laikā.

Kauņas ugunsdzēsības glābšanas pārvaldes pārstāvji ziņoja, ka sievieti nospiedis ēkas otrajā stāvā esošais lifts.

Pasaulē

Veronika Maika ar savu dzīvesbiedru Zoltanu Pinteru no Stafordšīras Lielbritānijā nolēma paveikt labu darbu un sakopt apkārtni. Kā viņi min, tad teritorija pie viņu un kaimiņu mājām bija pilna ar atkritumiem. Cilvēki visbiežāk atkritumus nometa turpat uz zemes, nevis ielika atkritumu konteineros. Pārim tas bija apnicis, viņi pie mājas blakus esošo teritoriju sakopa un Trentas pilsētas dome viņiem par labo darbu uzlika četrciparu lielu naudas sodu, raksta "Daily Star".

Svarīgākais