Iekārojams britu mūziķis atkal brīva vīrieša statusā

© depositphotos.com

Populārais dziedātājs Harijs Stails atkal ir brīvs vīrietis. Izjukušas viņa un aktrises Teilores Raselas 14 mēnešus ilgās attiecības, ziņo "The Sun".

30 gadus vecā dziedātāja un straumēšanas platfromas "Netflix" filmas "Lost in Space" zvaigznes Teilores attiecības izira pēc kopīga ceļojuma uz Japānu, medijiem atklāj kāda slavenībām tuva persona.

Izrādās, ka pāris izšķīrās jau aprīlī, bet vien tagad maijā par to publiski tiek runāts.

Aizdomas par to, ka abu starpā ir iestājusies krīze, radās jau pirms divām nedēļām, kad Teilore viena pati apmeklēja smalko "Met Gala" pasākumu Ņujorkā.

Kāds bijušajam pārim tuvs draugs min: "Harijs un Teilore ir izšķīrušies. Pēc ceļojuma uz Japānu viņi piedzīvoja grūtu situāciju un kādu laiku bija šķirti. Viņš bija Amerikā, un viņa bija Londonā. Viņi bija jauks pāris, un bija skaidrs, ka Teilore spēja darīt Hariju laimīgu. Tomēr pēdējā laikā attiecības kļuva saspringtas."

Šobrīd iekārojamais mūziķis ir atkal brīva vīrieša statusā. Iepriekš Harijs ticies ar tādām zvaigznēm kā Teilori Sviftu, Kendalu Dženeri un ASV režisori Olīviju Vaildu.

Pasaulē

Kijivas mērs Vitālijs Kļičko intervijā Itālijas medijiem sacīja, ka Ukrainas prezidentam Volodimiram Zelenskim, visticamāk, būs jārīko referendums, pirms viņš piekritīs kādiem teritoriāliem kompromisiem ar Krieviju, raksta tv3.lt.

Svarīgākais