Sliktas ziņas "zālītes" pīpētājiem

© pixabay.com

Taizeme bija pirmā valsts Āzijā, kas pirms diviem gadiem legalizēja marihuānas lietošanu. Tagad tā paziņojusi, ka plāno atkal aizliegt šīs narkotikas. Valdība pauž bažas, ka regulējuma trūkums padarījis zālīti pieejamu bērniem un novērojams noziedzības pieaugumu valstī, vēsta "Independent".

Taizemes valdības vadītājs lūdzis Veselības ministriju grozīt narkotiku sarakstu, lai atkārtoti tajā iekļautu marihuānu, kā arī izdot jaunus noteikumus, kas atļautu to lietot tikai medicīniskos nolūkos.

Pasaulē

Neatkarīgie Krievijas pētnieciskie žurnālisti, kas pazīstami ar to, ka viņiem ir piekļuve iekšējai informācijai Krievijas Federācijas augstākajos varas ešelonos, norāda, ka Putina nomaiņa valsts vadītāja amatā varētu būt viņa lojālais miesassargs, bijušais Tulas apgabala gubernators un pašreizējais Valsts padomes sekretārs Aleksejs Djumins, raksta “Postimees”.

Svarīgākais