Amerikā kaķi nejauši nosūta, iepakotu preču atgriešanas kastē

© Pixabay.com

Uzņēmuma Amazon preču atgriešanas nodaļas darbinieks Kalifornijas noliktavā atrada kaķi atpakaļsūtītajā kastē - tā tika nosūtīta sešas dienas iepriekš. Ar stāstu dalās CNN.

Komentē Brendija Hantere, Amazon darbiniece.

"Visi zina, ka es mīlu kaķus," viņa atcerējās. "Todien es nebiju maiņā, bet devos uz iestādi ar kaķu barību, lai redzētu, vai varu palīdzēt."

Kad viņa tur ieradās 16. aprīlī, no nelielās kartona kastes bija izlīdis maza auguma kaķis. Viņš bija nobijies un neko neēda.

"Kaķis beidzot atnāca pie manis un ļāva man viņu samīļot," sacīja Hantere. "Pēc uzvedības es varēju pateikt, ka viņš kādam pieder, tāpēc es viņu tovakar aizvedu mājās."

Hantere plānoja pabarot un samīļot mazo bezbiļetnieku. Sieviete nākamajā dienā aizveda viņu pie veterinārārsta, lai pārbaudītu, vai dzīvniekam nav čips, kas varētu atklāt tā identitāti.

Tikmēr aptuveni 1000 km attālumā Jūtas štatā, Kerija Klārka nepacietīgi meklēja savu pazudušo kaķi. Galēna, 6 gadus veca iekštelpu kaķene, mēdza būt klusa un bieži sastinga neērtās situācijās. Viņai arī ļoti patika kastes.

Viņi bija lūguši par viņas ātru atgriešanos, sacīja Klārka, pat veicot vienas dienas gavēni, kas ir regulāra prakse grūtos laikos Pēdējo dienu svēto Jēzus Kristus baznīcā.

Bet kaķi neizdevās atrast.

Tikmēr Hantere aizveda kaķi pie veterinārārsta. Pārbaudē atklājās, ka dzīvnieks nav ievainots, viņam bija regulāra temperatūra, un kaķis bija tikai nedaudz dehidrēts.

Veterinārārsts arī izdarīja galveno atklājumu - kaķim bija mikročips.

Kad dzīvnieka īpašniece saņēma telefona zvanu, sākumā viņa domāja, ka tas ir joks, bet tad, kad saprata, ka tā ir patiesība, ģimeni pārņēma atvieglojums.

"Mums bija burtiski vsias emocijas, sākot no histēriskiem smiekliem līdz histēriskām asarām," viņa teica.

10. aprīlī Kerija kopā ar savu vīru Metu Klārku saiņoja darba apavus, lai tos nosūtītu atpakaļ.

"Galēna droši vien ielīda kastē viņam neredzot un mums nezinot, un tad viņš atgriezās un aizlīmēja kasti ar līmlenti," sacīja Kerija Klārka. "Viņai patīk slēpties kastēs, tāpēc viņa tur jutās labi un neradīja nekādu troksni.”

Par laimi, viena no kastes šuvēm nebija pilnībā noslēgta, ļaujot Galēnai saņemt pietiekami daudz skābekļa.

Tikai astoņas dienas pēc tam, kad Galēna bija “iepakota”, Klārka un viņas vīrs saņēma mazo bēgli atpakaļ.

Pasaulē

Latvija neplāno pasludināt par nevēlamām personām jeb "persona non grata" Krievijas sportistus, kuri piedalīsies Parīzes olimpiskajās spēlēs, lai šādi liegtu viņiem iekļūšanu Šengena zonā, trešdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).

Svarīgākais