Takers Karlsons lūdz Zelenskim interviju un saņem daiļrunīgu “atbildi”

© Dmitrijs Suļžics/MN

Amerikāņu žurnālists Takers Karlsons pēc intervijas ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu izteica lūgumu intervēt Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, taču saņēma atteikumu, vēsta dialog.ua.

Ukrainas prezidenta birojs vienkārši ignorēja amerikāņu žurnālista Takera Karlsona lūgumus intervēt Zelenski.
"Mēs nosūtījām daudz intervijas pieprasījumu pašam Zelenskim, lai viņš varētu izskaidrot savu nostāju. Bet viņš tos ignorēja," sarunā ar Mārdžoriju Teilori Grīnu, kura iebilst pret militārās palīdzības sniegšanu Ukrainai, sacīja Karlsons.
Unian atgādina, ka, strādājot telekanālā Fox News, Karlsons pēdējo divu gadu laikā vairākkārt ir apvainojis un kritizējis Zelenski, kā arī aicinājat Vašingtonu atteikties no militārās palīdzības sniegšanas Ukrainai.


Pasaulē

Otrdien ap pulksten 16.30 pēc vietējā laika uz Maļorkas Palmas lidostas ierašanās zāles grīdas nogāzās stikls un citi būvgruži. Eksperti vērtē, ka atpūtniekiem izdevās pamatīgi pievilt nāvi, jo negadījums aizritēja bez dzīvībai bīstamiem ievainojumiem, vēsta “Metro News”.

Svarīgākais