Sestdiena, 13.aprīlis

redeem Egils, Egīls, Nauris

arrow_right_alt Pasaulē

FOTO: Krievijā nograndis sprādziens; bojāts dzelzceļa tilts

© pexels.com

Krievijas Samaras apgabalā sprādzienā bojāts dzelzceļa tilts pār Čapajevkas upi, ziņo "Telegram" kanāli "Baza" un "Mash", bet vietējais izdevums "63.ru" raksta, ka uz dzelzceļa līnijas Zvezda-Čapajevska noticis sprādziens.

Kā ziņo "Telegram" kanāls "112", bojātas tilta metāla konstrukcijas un nožogojumi. Sākotnējā informācija liecina, ka betona balsts nav bojāts, vēsta "Baza". Sprādziena vieta ir norobežota, un tur, kā ziņo "63.ru", strādā Nacionālās gvardes virsnieki un sapieri.

Bezenčukas rajona Vienotajā dežūrdispečerdienestā aģentūrai "RIA Novosti" pastāstīja, ka pie dzelzceļa pārbrauktuves Zvezda-Čapajevska noticis sprādziens.

Incidenta dēļ tika aizkavēti trīs pasažieru vilcieni, kas brauca no Maskavas, un viens elektrovilciens. Cietušo nav, sliežu ceļi ir neskarti, apgalvo "112". Oficiāli netiek ziņots par cietušajiem.

Ukrainas izlūkdienests apstiprinājis mēģinājumu uzspridzināt dzelzceļa tiltu pār Čapajevkas upi Samaras apgabalā.

"Krievija izmantoja dzelzceļa līniju, lai pārvadātu militārās kravas, tostarp munīciju, ko ražo "Polimer" rūpnīca Čapajevkas pilsētā Samaras apgabalā," paziņoja Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde (HUR).