Trešdiena, 17.aprīlis

redeem Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

arrow_right_alt Pasaulē

Militārais analītiķis atklāj skaudro realitāti, kas šobrīd notiek okupētajos Ukrainas reģionos

© Ekrānšāviņš

Militārais analītiķis, Ukrainas bruņoto spēku rezerves pulkvedis Oļegs Ždanovs intervijā TV24 atklāj skaudro realitāti, kas šobrīd notiek okupētajos Ukrainas reģionos – krievi sadedzina visas ukraiņu grāmatas, bērnus ar varu nosūta uz speciālām pāraudzināšanas nometnēm, bet pieaugušos deportē un viņu vietā iemitina Krievijas mazākumtautības, kuriem pat nav eiropeiska izskata.

"Politika, kas tiek realizēta okupētajās teritorijās, pat nav genocīds, bet kaut kas vēl briesmīgāks. Viņi deportē bērnus uz īpašām pāraudzināšanas nometnēm. Deportē mūsu iedzīvotājus un okupētajās teritorijās iemitina Krievijas mazākumtautības, it īpaši no Tālajiem Austrumiem. Viņi piepilda mūsu pilsētas un ciemus ar cilvēkiem, kuri pat nav eiropeiska izskata, daudzi neprot krievu valodu... Tā notiek Mariupolē, Berdjanskā. Viņi neprot krievu valodu, viņi runā savā valodā. Notiek ukraiņu etnosa likvidēšana,” TV24 raidījumā "Nedēļa. Post scriptum” stāsta Ždanovs. "Vai zinājāt, ka viņi dedzina visas grāmatas, kas ir ukraiņu valodā? Jā! Hitlera ugunsgrēki nobāl, salīdzinot ar to, ko dara Krievijas Federācija. Viņi ir sadedzinājuši visas ukraiņu grāmatas. Pilnībā izskauduši ukraiņu valodu, lai kur tā tiktu lietota. Mācību iestādēs darbojas jaunarmieši.

Bērniem māca izjaukt un salikt automātus. Māca karot, māca, ka Krievija ir dižena valsts, Ukraina - ienaidniece. Visi citi pasaulē ir ienaidnieki, visapkārt ir ienaidnieki. Krievija vienīgā cīnās pret nacismu. Tāda ideoloģija...

Trakākais ir tas, ka pieaugušos vienkārši pārvieto, deportē, apzinoties, ka pieaugušu cilvēku grūti pāraudzināt, bet bērnu prātus pakļauj ar varu.”