Izjukusi bijušā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa un viņa sievas Ievas laulība

© Scanpix

Tiek šķirta bijušā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa un viņa sievas Ievas Ilvesas astoņus gadus ilgusī laulība, paziņoja Ilvesa.

"Šajā pirmssvētku noskaņā ar dziļu sarūgtinājumu man jums jāpavēsta, ka gandrīz astoņu gadu kopdzīve ar manu vīru Tomasu Ilvesu šķiras," ceturtdien sociālajos tīklos rakstīja Ilvesa.

"Neviens brīdis šādiem lēmumiem nav īstais, tomēr šobrīd pēc ilgām pārdomām un cienot Tomasa izvēli, man ir skaidrs, ka turpmāk katrs iesim savu ceļu, kopīgi rūpējoties par bērnu labklājību," viņa paziņoja, paužot pateicību Igaunijas tautai par sirsnīgo pieņemšanu.

"Igaunijā es vienmēr esmu jutusies kā mājās. No Jums es esmu daudz mācījusies un jūsu pieredzi, jo īpaši tehnoloģiju nozarē, nesu tālāk pasaulē - šobrīd strādājot Ukrainā," piebilda Ilvesa, kas pašlaik strādā Eiropas Savienības konsultatīvajā misijā Kijivā.

Ilvess ar tolaik Latvijas ierēdni Ievu Kupci apprecējās 2016.gada 2.janvārī ceremonijā Hallistes baznīcā, Igaunijas Vīlandes apriņķī. Pēc kāzām Kupce pieņēma vīra uzvārdu. Ilvess, kurš 2015.gada pavasarī šķīra laulību ar savu otro sievu Evelīnu Ilvesu, ar Kupci saderinājās novembra vidū.

Ilvess bija Igaunijas prezidents no 2006. līdz 2016.gadam. Ieva Ilvesa ir viņa trešā sieva, viņiem ir kopīgs dēls. No iepriekšējām attiecībām Ilvesam ir trīs bērni, bet Ilvesai - divi bērni.

Svarīgākais