redeem Gints, Uvis

arrow_right_alt Pasaulē

Uz futbola laukuma saļimst Lūtonas "Town" komandas kapteinis

Pēc Lūtonas "Town" komandas kapteiņa Toma Lokjera saļimšanas laukumā sestdien tika pārtraukts Anglijas futbola premjerlīgas mačs.

Lūtonas vienībai viesojoties pie "Bournemouth", otrajā puslaikā Lokjers laukuma vidusdaļā saļuma. Futbolistam tika sniegta medicīniskā palīdzība un viņš uz nestuvēm tika nonests no lakuma.

Lūtonas komanda pēc tam paziņoja, ka futbolists ir pie samaņas un atrodas slimnīcā.

Spēle tika apturēt 65.minūtē, kad rezultāts bija 1:1, un mača tiesnesis Saimons Hūpers nolēma spēli neturpināt.

29 gadus vecais velsiešu aizsargs Lokjers saļima arī šogad notikušo "Championship" pārspēļu finālā. Pēc tam futbolistam tika veikta operācija, kurai bija jānovērš ātriju fibrilācija, kas izraisīja neregulāru un stipri paātrinātu sirds ritmu.