Lai saņemtu ne tikai diplomātisko, bet arī ekonomisko un militāro atbalstu, Kremlim pēc iebrukuma Ukrainā nācās steidzami novirzīt savus ārpolitiskos centienus uz citām valstīm, ziņo dialog.ua.
9.oktobrī Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas preses dienests paziņoja galvenās tēzes par situāciju saistībā ar Krievijas Federācijas un Irānas draudzību.
Starptautiskā izolācija piespieda Krievijas Federāciju pārskatīt savus uzskatus par partnerību - Kremlim bija jāsāk ciešāka sadarbība ar tādām valstīm, no kurām tas iepriekš bija centies izvairīties.
Militārā sadarbība ar Irānu palīdzēja Krievijas Federācijai iegūt bezpilota lidaparātus un artilērijas šāviņus. Droni ir kļuvuši par vienu no Krievijas galvenajiem ieročiem, veicot triecienus lielos attālumos, un pēdējās dienās ir pieaugusi sadarbība dronu jomā - tagad tos ražo Krievijas Federācijā, iesaistot Irānas speciālistus.
Pavisam nesen Irānas varas iestādes paziņoja, ka Maskava valstī ieguldījusi 2,76 miljardus dolāru - tā kā Krievijas Federācija vēlas apiet Rietumu sankcijas, šādas sadarbības kļūs tikai nopietnākas.