Traģēdija Spānijā: Šoferis zaudē kontroli pār autobusu un ietriecās gājēju pūlī

© ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta

Spānijas dienvidu pilsētā Kadisā pirmdien gāja bojā trīs cilvēki, kad autobuss nobrauca no ielas un ietriecās gājējos, paziņoja Kadisas mērs Bruno Garsija.

Negadījumā gāja bojā divas sievietes 60 un 19 gadu vecumā un 17 gadus vecs zēns.

Tika ievainoti vairāki cilvēki, no kuriem viens nopietni cietis.

Lai gan autobuss tika nopietni bojāts, aptuveni 30 tā pasažieri, kas visi ir medicīniskās aprūpes studenti, nav cietuši.

Negadījums notika, kad šoferis uz stāvas ielas zaudēja kontroli pār autobusu un tas vispirms iebrauca pretējā satiksmes joslā, bet pēc tam turpināja braukt pa ietvi un iebrauca tirdzniecības centrā.

Mediji ziņoja, ka autobusam nedarbojās bremzes.

Mērs izsludināja pilsētā trīs dienu sēras. Policija ir sākusi izmeklēt notikuma apstākļus.

Pasaulē

Taizemes bruņotie spēki ir slēguši robežšķērsošanas punktus septiņās Kambodžas provincēs, aizliedzot gan vietējiem iedzīvotājiem, gan ārzemniekiem ieceļot šajā teritorijā. Iemesls tam ir konflikts, kas sākās 28. maijā, kura laikā strīdīgajā teritorijā īsā apšaudē starp abu valstu armijām tika nogalināts Kambodžas karavīrs, ziņo “tv3.lt”.

Svarīgākais