VIDEO. Avārijas vietā paveras "apokaliptiska aina"; Venēcijā no tilta nogāžas autobuss. Gājuši bojā vismaz 20 cilvēki [papildināts]

© Scanpix

Venēcijas priekšpilsētā Mestrē, no viadukta nogāžoties autobusam, gājis bojā vismaz 21 cilvēks, otrdien vēstīja Itālijas ziņu aģentūra ANSA, atsaucoties uz vietējām varas iestādēm.

Autobuss nogāzās no apmēram 10 metru augstuma uz dzelzceļa sliedēm. Vietējie ugunsdzēsēji ziņoja, ka autobuss pēc kritiena aizdegās.

"Šovakar mūsu kopienu ir piemeklējusi traģēdija", kurā cietuši daudzi cilvēki, sociālajā tīklā "Facebook" paziņoja Venēcijas pilsētas mērs Luidži Brunjaro. Viņš piebilda, ka avārijas vietā paveras "apokaliptiska aina".

Starp bojāgājušajiem ir pieci Ukrainas pilsoņi, viens Vācijas pilsonis un autobusa šoferis, kurš bija Itālijas pilsonis, ziņu aģentūrai ANSA pavēstīja Venēcijas prefekts Mikele di Bari.

Avārijā tika ievainoti vismaz 18 cilvēki, sociālo mediju ierakstā pavēstīja Veneto reģiona gubernators Luka Dzaja. Ir ziņots, ka divi bērni miruši, bet vēl divi ir ļoti nopietnā stāvoklī.

"Upuri un ievainotie ir dažādu valstu pilsoņi, ne tikai itālieši. Notiek operācija līķu izvilkšanai [no vraka] un to identificēšanai," paziņoja Dzaja.

Notikuma vietā ieradās ārkārtas dienesti ar vairākām ātrās palīdzības mašīnām.

Dzelzceļa satiksme starp kontinentā esošo Mestri un lagūnā esošo Venēcijas vecpilsētu pēc avārijas bija pārtraukta.

Avārijas precīzi apstākļi vēl nav noskaidroti. Dzaja sacīja, ka piepilsētas satiksmes autobuss brauca uz kempinga vietu Venēcijas priekšpilsētā Margerā.

Svarīgākais