Francijas futbolisti uzvar Poliju un iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Francijas vīriešu futbola izlase svētdien nodrošināja vietu 2022.gada Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfinālā, pašreizējiem trofejas glabātājiem astotdaļfinālā ar 3:1 (1:0) uzvarot Poliju.

Francijas izlasē ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Kilians Mbapē, bet vienu bumbu pretinieku vārtos ieraidīja Olivjē Žirū. Polijas izlasē vienīgos vārtus guva Roberts Levandovskis, kurš mača nogalē realizēja 11 metru soda sitienu.

Žirū ar 52 precīziem sitieniem ir kļuvis par Francijas izlases visu laiku labāko vārtu guvēju, svētdien šajā rādītājā pārspējot Tjerī Anrī. Savukārt 23 gadus vecais Mbapē kļuvis par visu laiku jaunāko futbolistu, kurš fināltunīros guvis astoņus vārtus, turklāt svētdien viņš sasniedza arī deviņu vārtu robežu.

Francijas pretiniece ceturtdaļfinālā noskaidrosies mačā, kurā plkst.21 pēc Latvijas laika tiksies Anglija un Senegāla.