Ceturtdiena, 8.decembris

redeem Gunārs, Gunis, Vladimirs

arrow_right_alt Pasaulē

Bataljona komandieris: "Latvija mums atsūta ne tikai materiālo palīdzību, bet arī morālo atbalstu, kas ir tikpat svarīgi!"

"Mēs esam pateicīgi ne tikai par transportlīdzekļiem, aprīkojumu un finansiālo atbalstu, bet galvenokārt par to, ka tas parāda — mēs neesam aizmirsti, par mūsu cīņu zina, un mums nav jācīnās pret "orkiem" vieniem pašiem", saka Vladislavs Ļitvins, iesauka "Sigvards", kurš ir Ukrainas Brīvprātīgās Armijas piektā Atsevišķā bataljona komandieris. Skatieties viņa atbildes uz jautājumiem (tulkojuma kopsavilkums uzreiz pēc komandiera teiktā).

Mediju atbalsta fonda ieguldījums
no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Par projekta "Ziņojums par stāvokli Ukrainā" saturu atbild SIA "Mediju nams".
#SIF_MAF2022

ZIŅOJUMS PAR STĀVOKLI UKRAINĀ: interneta raidījumu, reportāžu un mediju rakstu cikls par situāciju Ukrainā un ar to saistītajiem jautājumiem ziņu portālā “nra.lv” un drukātajā žurnālā “Vakara Ziņas”. Tas iekļaus regulāras reportāžas un video no pašas Ukrainas teritorijas un Ukrainas pierobežas, kā arī Latvijas. Tiks atspoguļota un analizēta karadarbība, Latvijas un citu valstu atbalsts, postījumu novēršana un mēģinājumi atjaunot mierīgu dzīvi, atbalsts bēgļiem, humānā un militārā palīdzība, kā arī analizēta ietekme uz situāciju Latvijā, tās ekonomiku un politiku.

Izvēlies labāko abonēšanas
piedāvājumu tieši tavām vēlmēm