Ukrainas ārlietu ministrs: Kijeva cietusi Krievijas raķešu triecienā

© ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta

Ukrainas ārlietu ministrs Dmitro Kuleba piektdien pavēstīja, ka Kijeva cietusi Krievijas raķešu triecienā.

"Šausminoši Krievijas raķešu triecieni Kijevai," tviterī pavēstīja ministrs.

"Pēdējā reize, kas mūsu galvaspilsēta pieredzēja kaut ko tādu, bija 1941.gadā, kad tai uzbruka nacistiskā Vācija. Ukraina sakāva to ļaunumu un sakaus arī šo," uzsvēra Kuleba.

Ministrs atkārtoti aicināja noteikt bargas sankcijas Krievijai un tās līderim Vladimiram Putinam, mudinot valstis saraut saites ar Maskavu un "izspert Krieviju laukā no pilnīgi visurienes".

"Apturiet Putinu! Izolējiet Krieviju," mudināja Kuleba.

Pasaulē

Sandro Kastro ir izvēlējies pavisam citu dzīves ceļu nekā viņa revolucionārais vectēvs Fidels, taču vīrietis izmanto savu vārdu, lai iegūtu slavu tiešsaistē, un bieži izsmejoši runā par pārtikas, zāļu, elektrības un degvielas trūkumu savā dzimtajā salā, raksta “lrytas.lt”.

Svarīgākais