Komentāri / Zviedrijas militārā izlūkdienesta vadītāja: Tā ir ilūzija, ka spriedze Eiropā būs īslaicīga
 

63 komentāri

DDelavers
Krievija nesamierinasies ar savu zaudetajas statusu. Vina ir zaudejusi milzigas teritorijas, kuras ta uzskata par savam, zaudejusi savu ietekmes sferu Austrumeiropu, zaudejusi ietekmi un reputaciju pasaule. Protams, ka vinu tas neapmierina, tapec ari Krievija grib karu. Vienigais kas vinu attur ir ASV vareniba un NATO valstu vienotiba.
14.janvāris, 17:54 Atbildēt
AAfganistānas mācības
Kātad ,kātad !
14.janvāris, 17:59 Atbildēt
TTaleirāns
ASV "varenība , Delaver ir tik pat " stabils " lielums, kā PSRS "varenība" , kas bija ļoti nobruņojusies (85% (!!!) militārais budžets) , bet sabruka pa dažām dienām!
14.janvāris, 19:49 Atbildēt
WWWW
Nabadzība sāksies, tad Puķinu tiesās paša tauta. Aizmirsa Kadafi?
14.janvāris, 18:11 Atbildēt
IIIIWWW
Francijas prezidents Fransuā Sarkozī aizņemas no Kadafi 30 miljonus. Lai nevajadzētu atdot, sāka bombardēt Lībiju. Bet pietrūka izejvielu un enerģijas avotu. Netīro darbu pabeidza ASV. Klintone, redzēdama kā Kadafi izvaro un pēc tam noslepkavo TV ekrānu priekšā, raustījās kā nedzīva lelle no šausmu filmas. Priecādamās, ka Kadafi beidzot ir miris. Ja kas, varēsi Klintonei sastādīt kompāniju, kad tiesās Putinu.
14.janvāris, 23:12 Atbildēt
FFakts
Kadafi noslepkavoja piņģuki !
14.janvāris, 18:23 Atbildēt
JJaceks
Nemieri Kazakstānā Putleram arī bija negaidīts šoks.
14.janvāris, 18:15 Atbildēt
TTaleirāns
Jacek, bērniņ, kā Tu zini , ka Putins pats šos Kazahijas nemierus neizraisīja?
14.janvāris, 19:50 Atbildēt
PPuķkam bunkurā nav viegli sēdēt
Putlers nekaros, jo nebūs, tad kam tirgot gāzi. Bez gāzes naudas viņiem nav ko ēst.
14.janvāris, 18:40 Atbildēt
ttā jau
par garīgi slimo nespried gudrām smadzenēm
14.janvāris, 21:07 Atbildēt
BBiljs
Kā tad, ja Eiropa grib pašnāvnieciski savā augstprātībā nosalt, tā ir viņas darīšana, gāzi tad pārdos tiem, kas vēlas pirkt, tas ir Ķīnai.
14.janvāris, 19:32 Atbildēt
PPensis
Vispār jau Krievija pēc teritorijas ir lielāka valsts pasaulē un bez GĀZES un naftas viņiem ir visa Mendeļējeva tabula, ieskaitot dimantus.
14.janvāris, 19:06 Atbildēt
KKrievs
Jā, un Krievija atgriezīs savas teritorijas, pat ar kodolkaru. Krievi šajās teritorijās ir dzīvojuši gadsimtiem ilgi un Eiropas Savienības vai ASV smuki tur nekomandēs.
15.janvāris, 9:06 Atbildēt
PPensim
Tāpēc jau dažs labs cierē uz to pusi..
14.janvāris, 19:36 Atbildēt
OOrvels
Apbrīnoju šo latviešu mietpilsoņu paaudzi. Preses klubā Anna Peipiņa izteica apmēram tādu murgojumu: "Es gribētu, lai māmiņu un ģimenes dienu svinētu reizē ar NATO dienu!" Cik gan NATO kara propagandas saēstam un piesūcinātam jābūt, lai kaut ko tādu murgotu. Gebelss tādu neizdomātu. Līdzvērtīgas Rietumu propagandas ietekmes sekas ir bijušas vēl tikai kādus gadus divus atpakaļ, kad viena 17 gadīga māksleniece, sevi kastrēja, lai nebūtu bērnu. Jo pēc Eiropas LGBTQ+ sektas mācības bērni tas ir fui, cik pretīgi. Lūk ko nozīmē neatlaidīgi, katras dienas propaganda. Par Krieviju vai nu sliktu vai neko!.
14.janvāris, 23:29 Atbildēt
KKomentārs
Rotshildi veel nezin,kaa reagjeet uz Krievijas ultimaatu.
14.janvāris, 17:57 Atbildēt
rruksis
Cerams, ka tagad ziedri ir atraduši pautus, un ja mazas krievu zemūdenes atkal ložņās pa Zviedrijas teritoriāliem ūdeņiem kā dažus gadus atpakaļ, tad zviedri tās nogremdēs.
14.janvāris, 19:11 Atbildēt
KKomentārs
Uz feiku zinjaam uzkjeras tikai pastalnaacisti.www.apollo.lv/590691..-zemudenes-noslepumu
14.janvāris, 19:34 Atbildēt
IIr vai nav
Vai svensoni jau atrada krievu zemūdenes ?))
14.janvāris, 17:58 Atbildēt
SStatistiskāšizofrēnija
Nevar atrast to, kā nav nekad bijis!
14.janvāris, 19:52 Atbildēt
MMiera balodis
Pilnigi piekritu ! Krievija turpmak neļaus sevi apmuļķot un ņirgāties par sevi , tas ir tika laika jautajums ka agresīvam nato blokam vajadzēs atgriezties 1997 gada robežās , tā ka kara un naida kurinātajiem ,kūdītajiem ,rējējiem nekādas nesoditas agresijas un ņirgāšanās netiks pieļautas . Asv atjegsies tad ,kad pie viņu robežām būs krievijas kara bāzes ar kodolsēnēm , tad arī notiks vienošanās par nato atgriešanos 1997 gada robežās . Tas ir tikai laika jautajums .
14.janvāris, 17:58 Atbildēt
VVikentijs
Kodolsēnīte bus tikai slimajam pedofilam Putleram tieši zem mikstajiem pautiem. Ar to ari viss beigises un cara tronii kāps Kirkorovs, jo paralītisko punduri nometīs pašu izbadējušās bidlas.
14.janvāris, 18:31 Atbildēt
DDamascus
Un kā jūs citādi domājat? NATO agresīvi lien uz Austrumiem, Kaut gan pēc 1996. gada vienošanās NATO un amerikāņi Krievijai apsolīja, ka to nedarīs. NATO pa šo laiku jau piecreiz ir mainījuši robežas Austrumu virzienā un būs vēl. Sabombardēja Serbiju. NATO karaspēks ieņem tās pašas pozīcijas ko ieņēma Wermahts 1942. gadā. Amerikāņu raķetes tiks novietotas 350 km attālumā no Maskavas. No Igaunijas lidlaukiem ASV kara bumbvedēji var aizlidot līdz St. Peterburgai 10 minūšu laikā. Un gaidījāt, ka Krievija sēdēs klusi kā pelītes un gaidīs kad tā tiks sadalīta 20 mazās krievijiņās pēc ASV finansu un militāri rūpnieciskā kompleksa magnātu Globālistu vēlmēm? Vai maz valstu amerikāņi ir sadalījuši sīkās daļās? Uz Krievijas robežas ir ceļa rādītājs ar uzrakstu "Ienaidnieks". Nu tad kā ienaidnieks Krievija arī uzvedas. Labi, ka paspēja Amerikāņiem neatdot Krimu. Bet mūsu kara suņi rej uz Krieviju un tuvina nāvi pašu valstiņai un pašu tautai. Bet Dievs nav mazais bērns! Gan jau visu izkārtos pēc goda un taisnības. Zviedri un latvieši, parejiet vairāk, tad jums būs drošība. Nez kāpēc vācieši var sarunāt gāzes vadu. Somi var sarunāt ekonomiku un noieta tirgu, bet mēs nē. Varbūt tāpēc, ka mums ekonomikas nemaz nav. Mums ekonomiku noteikuši un sagrāvuši NATO kara propagandas suņi. Bet ja sāksies atomkarš visi sadegsim vienās liesmās.
14.janvāris, 18:06 Atbildēt
ttatārs
Vai tu, urla, saproti kas ir starpība starp agresiju un aizsardzību? Putlers to nekādā ziņā nesaprot. Bet tad jau, tādā mazā paurītī — cik var būt smadzeņu?
14.janvāris, 19:14 Atbildēt
AAtila
Vai tu, nomīzušais tatār, saproti, ka Putins aizsargājas bet NATO uzbrūk!!!???
14.janvāris, 23:15 Atbildēt
llauksaimnieks
uz Damascus @ Šodien, 18:06: Izsmeļošs, korekts, koncentrēts situācijas izvērtējums!
14.janvāris, 19:39 Atbildēt
KKlauzevics
To Damascus. NATO nekur nelien. Krievijas kaimīnvalstis pašas tiecās un tiecas uz NATO, jo no savas vēstures zina Krievijas bandītisko dabu,Ta gan izmanto katru izdevību okupēt, aplaupīt un slepkavot kaimiņus. Paldies NATO, ka tas ir!
14.janvāris, 21:06 Atbildēt
nneloģisks stulbums
esi nu mierā, karotāj! NATO nelien, NATO AICINA!
14.janvāris, 21:09 Atbildēt
kkas jauns
Protams, ka spriedze Eiropā nesamazināsies, jo ASV interesēs ir to uzkurināt, un, ja labi pacentīsies, izproevocēs vēl Kijevas režīmu uz karadarbību!
14.janvāris, 18:15 Atbildēt
DDster
Pāvests jau kaut ko teica, par vienotu pasauli, bet ja kāda valsts nevēlas tam režīmam pakļauties, tad jau nevar sanākt, tāpēc kasās klāt tām valstīm, kuras tajos murgainajos plānos negrib iesaistīties.
14.janvāris, 19:16 Atbildēt
PPoķemkins
Tātad tu, idiot ar krievnacista domāšanu, uzskati, ka Ukraina uzbrūk Krievijai un anektē tās teritoriju, nevis otrādi?
14.janvāris, 19:16 Atbildēt
PPoķemkinam
Nē, tikai pabļaustās.... naudiiiiņņņa...
14.janvāris, 19:40 Atbildēt
kko glupam padarīsi
varbūt Latvija uzbruks krievija?????? stulbāki vien paliekat histērijā
14.janvāris, 21:10 Atbildēt
YYANKY GO HOME arī no LV
Spriedze Eiropā būs tik ilgi, kamēr NATO viņu te uzturēs ....
14.janvāris, 18:20 Atbildēt
bbrālis Okuroks Putinpedeors
Debīlā sūdu bedre Rusņa laikam neapjēdz,ka tam augonim uz Zemes šie draudi rietumiem slikti beigsies.Nedod Dievs notiks kāds konflikts,tad tādu mistkasti,teroristu zem iKrieviju pirmo nolīdzinās līdz ar zemi,no visām valstīm raķetes lidos vispirms uz Maskaviju.No Kijeva līdz Maskavbadai pietiek 5 minūtes,ka pat tas krievnacists Putisn nepaspēs izskriet no kremļa un tā sūdu pilsēta vairs nebūs.
14.janvāris, 18:25 Atbildēt
BBiljs
Vecīt, ja tu meklē ienaidnieku, tad tu skaties nepareizajā virzienā, labāk paskaties aiz muguras..
14.janvāris, 19:18 Atbildēt
BBiljs
Tas ir brālim Okurjukam rakstīts
14.janvāris, 19:41 Atbildēt
OObjektīvais
Krievijas noriets ir sācies,tā,kā laiks ierasts pie NATO karaspēka palielināšanos visās sev apkārtējās valstīs.Un pareizi ir,ka Krievija tagad gaudo,kā traks pūdelis,bailēs palaižot smirdīgās atgāzes,jo NATO tas ir spēks un var to oplukušo gopņiklāci Putibedri nolikt pie vietas un savaldīt.
14.janvāris, 18:24 Atbildēt
NNenjis
Cik jums par šitiem suņa murgiem maksā?
14.janvāris, 19:19 Atbildēt
aaha
saproti paraleli krievs grib iestastit ka vot dievam svariigs miers un cik vinjsh miil exaktaas zinaatnes
un pasaules lielaakais peetnieks atrisinaas piramiidas noskeepumus daunis un vinja taa krievelja dziviba daarga lopam .. nu nu.. . ar visam parpalaam to lopu visu lidz zemei ar pusi kodola kas ir uz pasaules . lai lidzens laukums golfam..
14.janvāris, 18:28 Atbildēt
NNenjis
Labāk iedzer kaut ko nomierinošu un nepakļaujies rietumu propagandai. Ja Krievija plānotu kaut kur iebrukt, tad sen jau būtu to uzdarījusi, bet savas robežas taču viņai ir jāsargā, ka tur visādi savilkušies.
14.janvāris, 19:22 Atbildēt
hhaha
es domaju ja ir jauzbrruuk krievijai lidz vinju vairs nav un existence ir beigusies vinju un imperija nav ko gaidiit.paikapstaakljus . katra diena sveeta kuru gaida justice un jasanjem pa galvu tam kas to pelniijis .. krievam pasham taa neliekas un vinjus kaa debilus vajag drateet ar lodeem un trakumsergu slimus daunjus
14.janvāris, 18:34 Atbildēt
PPiebilde
Interesants teikums: "Viņasprāt, Krievijas galvenais mērķis ir režīma stabilitāte un savas lielvaras pozīcijas nostiprināšana, un Krievijas prioritāte ir novērst NATO paplašināšanos Krievijas tuvumā." To pati Krievija taču ir pateikusi, ka viņas kategoriskā prasība ir nepaplašināt NATO pie Krievijas robežām. Par to jau bija trīs dienu sanāksmes.
14.janvāris, 18:45 Atbildēt
RRtus
Tad, lai tas NATO un ES pasaka, kura valsts nesargātu savas robežas un teritoriju un necenstos uzturēt stabilitāti, ja visādi neprognozējami objekti paplašinātos to tuvumā!!?? Stulbums kvadrātā valda tur rietumos.
14.janvāris, 19:29 Atbildēt
hhanss
Krievija vienkārši ir izbrīnījusies ; kāpēc tai atkal nepiekāpjas ,kā tad tā ,ko ? Un nezvana viena vācu tante un neatvainojas ! Pārsteigums!
14.janvāris, 18:51 Atbildēt
kkas zin
domā, viņa bija vāciete????
14.janvāris, 21:10 Atbildēt
KKomentārs
Zviedrija arii grib piedaliities treshaa Pasaules karaa?www.youtube.com/watch?v=HHPPV0g36_Y
14.janvāris, 18:55 Atbildēt
SSorosa Onka
Pavisma nē..Zviedrija piebiedrojas visām pārējām pasaules valstīm un ir viensprātis,ka Krievija ir teroristu zeme.Parasts noplucisd,egradējies austrumu miests,kas nevienam nav vajadzīgs un ir ļti pretīgs ar visiem tiem kremļa pederastiem.
14.janvāris, 18:58 Atbildēt
TTikai ciemā
RU ir 150 million iedzīvotāju. No kuriem vismaz 4 daļa iespējams labprāt dotos nelielā gājienā pēc trofejām pie kaimiņiem. Pat ja tas būtu īslaicīgi, domāju neviens to "izbaudīt " negribētu. LV pieredze ir, un atmiņas par 2ww nav vēl nekur zudušas.
14.janvāris, 19:43 Atbildēt
JJukums
Vai kādam vēl ir šaubas, ka putins gatavojas karam? Nez vai tāds kaut kur vēl atradīsies. Bet, varam gan tikai pabrīnīties, kādi sūdi ir putina cietajā, mazajā galviņā, katrā ziņā smadzeņu jau nu tur vairs nav.
14.janvāris, 19:32 Atbildēt
BBiljs
Gaidi ar maisu.
14.janvāris, 19:43 Atbildēt
vv v v v v
Jukums! Man ir šaubas, žīdi manipulē ar prātim, musliki pārpludin eiropu, covids, kautkā jau vajag cilvēku prātos iēborēt iēnaidniēku.
14.janvāris, 19:55 Atbildēt
TTetris
Savu paveikto riebeklību dēļ Krievija ir jau zaudējusi savu seju. Tagad Krieviju tikai drāzīs. Gan ekonomiski gan militāri.
14.janvāris, 19:46 Atbildēt
jja
laikam klaunam pavisam slikti iet jaunu mantru izdomajis pa
r NATO paplasinasaos smiekligais karliks diez kas bus nakosa
14.janvāris, 19:55 Atbildēt
ttā jau
sava tauta stulba atpalikusi, vajag pievienot smadzenes
14.janvāris, 21:11 Atbildēt
DDelavers
Launais Putins man novilka stringus un iekaustīja mani ar tiem!
14.janvāris, 20:08 Atbildēt
NNostradamus
Jā, visticamāk Eiropu sagaida karš ar Krieviju!Pēc lieliem zaudējumiem ar ASV palīdzību Krievija tiks galīgi sakauta . Šai ļaunuma impērijai pienāks gals. Diemžēl, tas prasīs daudzus upurus. Visa cēlonis ir vecais bunkura marasmātiķis un atbalsts viņam lielā krievu tautas daļā.
14.janvāris, 21:01 Atbildēt
MMMS
Padomju varas izverstā mankurtizacija un inteligences iznidešana darijusi savu. Pašlaik ir tā, ka bidla pusbadā tup savā ar paklājiem uz sienām izbaztajā hruščovkā un pavertu muti lur jobano Peskovu, zaharovu un kiselovu, bet sikais iznirelis paradas saldajā edienā, kad svariga uzruna jasaka.
14.janvāris, 22:34 Atbildēt
ggarīgi slims gadsimts
tas ir baigi, ko ievārīja bļidons un viņa ielasmeita kamielene ( kemel haris). Lāsts visiem puķiana sapirktajiem krāsainajiem!!!!!!!!!!!!!!!!! pašiem nav ģimeņu un labu bērnu, tad jāiznīcina citi...deviētie ir un paliek deviētie..klaras un rozas
14.janvāris, 21:06 Atbildēt
ppjanku Janka
Bļē...Militāristiem , ģeņerāļiem un ieroču ražotājiem pārākais naudas, ienākumu un dabas resursu pļaujas laiks!
14.janvāris, 22:45 Atbildēt