Komentāri / Viļņas Universitāte vāc naudu Lukašenko režīma vajāto Baltkrievijas studentu un zinātnieku atbalstam
 

23 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

vvar piebilst
1940.g. no PSRS Latvijā brauca iekšā tukši lopu vāģi ar uzrakstu "Maize Latvijas trūkumcietējiem!" un brauca ārā pārpildīti ar Latvijā salaupītajiem labumiem.
21.novembris 2020, 19:24 Atbildēt
nnesmīdini
Baltkrievi nav brīvi, jo tos apdraud rusisms - krievu kārtība - vatņiki pagaidām tur baltkrievus savā gūstā.
21.novembris 2020, 19:25 Atbildēt
ccik var saprast
Ja Krievijai Latvija un pārējās bijušās kolonijas būtu vienaldzīgas, tad Kremlis jau sen būtu veicis Latvijas un citu bijušo koloniju deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju, nevis ar savas 5. kolonnas palīdzību censtos turēt bijušās kolonijas savā orbītā.
21.novembris 2020, 19:27 Atbildēt
ppaga
Rusisti Latviju un pārējās bijušās kolonijas atstāja tikai formāli brīvas - atstāja te kolonizācijas, rusifikācijas postošās sekas (5.kolonnu) un nekam nevajadzīgas ražotnes un to vien darīja, ka kavēja attīstību - ekonomisku un politisku atraušanos no krievu pasaules. Lūk, rezultāts šai cīņai ar lielkrievu šovinismu, kura ir tikai pašā sākumā - vismaz kā Čečenija Latvija nav iekarota...
21.novembris 2020, 19:29 Atbildēt
vvau vau
Baltkrievija būs brīva - pacels lepni baltsarkanbalto karogu un tiks vaļā no vatņiku režīma.
21.novembris 2020, 19:30 Atbildēt
tto vau vau
Točna! Mēs arī varam līdzēt: metīsim karogus kopā - sanāks viens sarkans un viens balts, tos tad arī lepni pacelsim ...
21.novembris 2020, 20:32 Atbildēt
jja kas
Baltkrievija un pārējās bijušās Krievijas kolonijas no Kremļa stipri atkarīgas, kad Krievijas putiniskā impērija sabruks, arī bijušajās kolonijās notiks grandiozas ģeopolitiskās, emocionālās, ekonomiskās un visāda cita veida pārmaiņas.
21.novembris 2020, 19:36 Atbildēt
SSkaudības Dievs
‘’Baltkrievu studentu atbalstam augstskola izveidojusi tā dēvēto Lietuvas Dižkunigaitijas stipendiju programmu, kas ļauj viņiem Viļņā studēt bez maksas, bet spējīgākajiem, kā arī tiem, kuri pieredzējuši represijas vai izslēgti no Baltkrievijas augstskolām, pirmajā studiju gadā paredzēta arī stipendija - 200 eiro mēnesī’’ kādi ir stipendiju piešķiršanas kritēriji? Kāds ir šo īpašo stipendiju piešķiršanas nolikums? Kādā veidā noteiks, vai dotais students ir pašreizējā Baltkrievijas antidemokrātiskā režīma upuris? Kā pārbaudīs potenciālā stipendiāta politisko pārliecību? Citādi var gadīties, ka bezmaksas studiju vietu un stipendiju saņems kāds omonieša dēliņš, kurš ir kvēls Aleksandra Lukašenko fans. Skolnieciņam ir ierosinājums!!! Lai iegūtu šo īpašo stipendiju, baltkrievu studentam ir jāapliecina savu nelojalitāti režīmam un ir jānonāk policijas uzraudzībā. Piemēram, studentam ir jāveic melnās maģijas rituāls un jāuzliek lāsts Aleksandram Lukašenko. Rituāla veikšanu ir jānofilmē un rakstiski jādokumentē ar aprakstu un bildēm. Priekš lāsta veikšanas var izmantot A.Lukašenko kunga bildi. Fotogrāfiju izdrukā un veic rituālu. Lāsti ir dažādi, tos var veic ar dažādu spēku palīdzību. Lāstu var veikt kapos vai uz krustcelēm pēc kristīgi-sātanistikās metodes, kad sadarbojas ar jodiem un dēmoniem. Var arī veikt pēc pagānu metodes, veicot rituālu mežā. Piesauc Dievus, piemēram, Lokiju. Uz fotogrāfijas zīmē rūnu rakstu. Tad skaita lāsta tekstu (pantiņu). Protams, nevajag aizmirst arī par melnām svecītēm. Taču var izmantot parastās (dzeltenīgās, tievās) vaska sveces. Kā pateicību Tumšajiem spēkiem var ziedot monētas un zemē izlietu šņabja pudeli (der dajebkurš izliets alkohols). Var arī nokvēpināt paciņu ar cigaretēm. Bildi norok dziļi zemē. Rituāla vietu sakopj.
Ar zaļu skaudību, Skolnieciņš no vecām kojām (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
P.S. Lūdzu, šo komentāru neuztvert nopietni. Maģija neeksistē un veikt rituālus ir muļķīgi. Neiesaku nevienam atkārtot šajā komentārā nosauktās darbības.
Ar cieņu, Skolnieciņš #nabadzība #GMI #TrūcīgāStatuss #stipendijas #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls #SkaudībasDievs
21.novembris 2020, 20:47 Atbildēt
PPrezidenta padomnieks
Arii 1917. gada revoluucija tika sponsoreeta no aarzemeem.
21.novembris 2020, 20:53 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Vidzemes Augstskola finansēs desmit Baltkrievijas pilsoņu studijas maģistrantūrā un doktorantūrā. Tas smako pēc vietējo studentu diskriminācijas un sociālās nevienlīdzības. Kāpēc mūsu proaktīvie studentu līderi no dažādām korporācijām neprotestē? Šī ir klaja budžeta vietu konkursa nolikuma ignorēšana. Budžeta vietas ir pieejamas vienīgi valsts valodā. Mēs dzīvojam Latvijā - brīvā un suverēnā valstī. Latvijā valsts valoda nav angļu valoda, bet gan latviešu valoda. Manuprāt, tas ir negodīgi pret vietējiem studentiem!
Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) (Skauģu Skauģis) [Latvju Skaudības Dievs]
21.novembris 2020, 20:55 Atbildēt
SSkaudības Dievs
Kāpēc ārzemniekus var pieņemt ārpus konkursa, rupji ignorējot atlases nolikumu? Augstākā izglītība nav obligāta, tā nav Maslova piramīdas pamatvajadzība. Lai studē tie kam ir nauda, kam nav naudas, lai iet uz arodskolu. Vietējie trūcīgie studenti nevar atļauties studēt pat ar vidējo atzīmi 8 vidusskolas atestātā. Kojas pie mums maksā ap 100€ mēnesī (iekļaujot veļas mazgāšanu, vidēji 2,5€ par vienu reizi). Mēnešbiļete Rīgā maksā nieka 16€. Pērkot atsevišķus braucienus, nākas samaksāt 0,30€ par braucienu. Pusdienas augstskolā maksā virs 2€. Brīvpusdienu un koju pabalsta trūcīgajiem studentiem nav!!! Trūcīgam studentam vienkārši nepietiks naudas pat studijām budžetā, jo nebūs naudas koju, transporta un ēdiena apmaksai. Algots darbs studiju laikā nav risinājums, tāpēc ka tā dēļ var atskaitīt no augstskolas. Tehniskajās specialitātēs studentus nežēlīgi atskaita. Vai tas ir godīgi? "Uz pasaules taisnības nav, tik dūrei ir spēks." E.Veidenbaums. Patiesā cieņā, Tavs Skolnieciņš (Skauģu Skauģis)
[Latvju Skaudības Dievs]
P.S.Bomžiem nedod kredītu. #SkaudībasDievs #nabadzība #GribuStudēt #Skolnieciņš
21.novembris 2020, 20:59 Atbildēt
SSkaudības Dievs
‘’Reaģējot uz represijām, Viļņas Universitāte jau uzņēmusi vairāk nekā pussimtu studentu bakalaura studiju programmās un pāri par trīsdesmit - maģistra programmās.’’ esmu ļoti nelojāls un skaudīgs raidījums. Vai man stipendija pienākas? Ar savām badīgajām acīm es noskaudīšu jebkuru un jebko.
Ar zaļu un kuplu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
P.S. Mans tēvs, mūrējot akmens mūri kapos, simtlatnieku programmā saņēma krietni mazāk nekā baltkrievu students – anarhists. Tāpēc 200 eiro mēnesī priekš manis ir liela nauda. Esmu profesionāls reņģēdājs un kaulētājs. Es esmu īstens simtlatnieka dēls, kurš studē universitātē.
21.novembris 2020, 21:13 Atbildēt
ggaziks
Ja Lukašenko vatņiku kārtība tiks likvidēta, tiks spēcīgi iedragāta arī Krievijas Putina dubultnieku diktatūra un tai hibrīdkara operācijai nedrīkst neko žēlot.
21.novembris 2020, 21:20 Atbildēt
DDostojevskis
CCCP arī vāca naudu nabadzīgo Anglijas strādnieku atbalstam.
21.novembris 2020, 21:36 Atbildēt
jjautājums
Vai tā nauda tiešām nonāca Anglijas strādnieku kabatās?
21.novembris 2020, 21:59 Atbildēt
aandris saulite
nonāca ==anglija tak iur drausmīga sociālistu perētava -- angļu sociālisms ir viewns no visamorālākajiem --- 1917 g revolūciju tak taisīja ar angļu karabīmēm bruņoti salašņas un viņu apstulbooti plebeji ------
22.novembris 2020, 4:13 Atbildēt
PPirktspēja
Paga, paga, paga...Embargo ta taisa ASV!!! Nu,pidarmoti??? Blatu Baltkrievijas politpārvaldē neviens nav nomainījis. Tur ir pieejamas visas embargo preces. Atšķirībā no prastās tautas. Tā žīdene Svetlana, ta griežas uz ASV pusi... Pussy,ha,ha,ha! Am air IQ...Pīxdas smaku...Nevis smaržu, bet, smaku.
21.novembris 2020, 22:01 Atbildēt
PPirktspēja
Ļubit smakovatj Ameriku... :)))
21.novembris 2020, 22:02 Atbildēt
aandris saulite
TADI IR JĀKAR -- 1917 G REVOLŪCIJA UN TERORS PRET TAUTU VĒL 20 GADUS BIJ JO TĀDUS KRIEVIJĀ NEKĀRA ==TĀDI UNIVERSITĀTĒS MREDAKCIJĀS MSTRATĒĢISKU UZŅEMUMU VALDĒS SAlīda --tādi nozaga uzvaru ww1 tādi sapisa caRA MPĒRIJU --JO TĀDUS NIKOLAŠKAM BIJ SLIMKUMS KĀTR

TĀDI TAGAD SAPIS BALTKRIEVIJU --TĀPĒC SALAŠNAS ZEM BALTSARKAN BALTAJĀM LUPATĀM JĀKaqr--un vikņu atbalstītāji smirdošā ūdemī jhāslīcina
======================================================================================================================================== lukašs ir gudrs un dievbijīgds valdnieks--svētība tautai -- bet opozīcija kāasinswsūcējas blaktis jānīdē--kā pie piničets vajadzetu-- sadszīt stadionos muitot un opzicionārus turpar apšaut -- un baltkrievu tauta mūžam būs pateicīga-- kurmēs tikai proeiropiski morāli kropļi
22.novembris 2020, 4:09 Atbildēt
PPirktspēja
Vai tad tie izdevumi nav jāiekļauj embargo sarakstā?Kastad tas par embargo...PRET TAUTU?!? TAD JĀPIS TIE EMBARGO UZRĪKOTĀJI...Ar visu Lukašenko Un Cisku (Ļahojewrejku)...
22.novembris 2020, 6:56 Atbildēt
AAsus
Латыши, как-будто Вы свободны - в рот США смотрите, как когда-т о смотрели в рот СССР. Были лакеями и остались лакеями, только господин Ваш поменялся.
22.novembris 2020, 17:13 Atbildēt
ttā jau
vienu dienu pasēdi un padomā ar ko atšķiras glupos no gudra, kaut gan ASV patreiz arī glupie grib tikt pie varas
22.novembris 2020, 18:16 Atbildēt
ttā ir
žēl cilvēku, bet kā viņi nesaprot, kamēr ielas neiziet tie 70%, par kuriem viņi runā, veltīga staigāšana un ieroči neko nedos, kad izcīnīs brīvību, ko darīs ar saviem imigrantu bariem??????????????domāju viņiem būs 60%. krievu inteliģence domā, kā atjaunot krieviju, veltas cerības, savu pūli nav apskatījuši, ja nu aicinās kadirovu apšaut, ka savlaik staļinu...ar plinti mugurā, tad jau velkas pie darba
22.novembris 2020, 18:14 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!