Svētdiena, 3.marts

redeem Marts, Tālavs, Tālis

arrow_right_alt Pasaulē

FOTO: Teilore Svifta pauž atbalstu Džo Baidenam

© Reuters/Scanpix/Leta

Amerikāņu popzvaigzne Teilore Svifta trešdien pauda atbalstu Demokrātu partijas Savienoto Valstu prezidenta amata kandidātam Džo Baidenam, saviem vairāk nekā 200 miljoniem sociālo mediju sekotāju paužot cerību, ka Baidens sāks Amerikas "dziedināšanas procesu".

Svifta jau iepriekš pēlusi prezidentu Donaldu Trampu, arī augustā, kad mūziķe kritizēja prezidenta "neefektīvo vadību" cīņā ar koronavīrusa pandēmiju un centienus "postīt un graut" vēlēšanu tiesības.

Tomēr Sviftas izteikumi žurnāla intervijā, ko viņa ievietojusi savos profilos sociālajos tīklos "Instagram" un "Twitter", ir pirmā reize, kad viņa oficiāli apliecinājusi atbalstu Baidenam.
View this post on Instagram

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

"Visi ir pelnījuši valdību, kas globālos veselības riskus uztver nopietni un stāda savas tautas dzīvības pirmajā vietā," intervijā žurnālam "V" norādīja mūziķe.

"Es šā gada prezidenta vēlēšanās ar lepnumu balsošu par Džo Baidenu un Kamalu Harisu," viņa piebilda. "Es uzskatu, ka viņu vadībā Amerikai ir izredzes sākt dziedināšanas procesu, kas tai ir ārkārtīgi nepieciešams."