Krievijā diennakts laikā miruši 232 Covid-19 slimnieki

 
©Stanislav Krasilnikov/TASS/SCANPIX/LETA

Krievijā diennakts laikā no dzīves aizgājuši 232 Covid-19 slimnieki, un tas šajā valstī ir lielākais Covid-19 upuru skaits 24 stundu laikā kopš koronavīrusa uzliesmojuma sākuma, piektdien pavēstīja atbildīgie dienesti.

Līdzšinējais lielākais skaitlis bija zem 200, pavēstīja federālais monitoringa dienests, kas apkopo koronavīrusa uzliesmojuma statistiku.

Vēsts par nāves gadījumu skaita pieaugumu parādās laikā, kad tiek ziņots par jauno inficēšanās gadījumu skaita sarukumu, varasiestādēm apsverot iespēju atvieglot karantīnas ierobežojumus, kas atstājuši smagu iespaidu uz tautsaimniecību.

Maskavā, kur inficēto skaits ir vislielākais, plānots pirmdien atsākt nepārtikas veikalu darbu, bet iedzīvotājiem tiks atļauts doties pastaigās noteiktos laikos.

Maskavas iedzīvotājiem šobrīd tiek ieteikts maksimāli uzturēties mājas un atstāt dzīvesvietu vienīgi tad, ja tas ir pilnīgi nepieciešami, arī lai iegādātos pārtiku, izvestu pastaigā suņus, izmestu atkritumus.

Ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits Krievijā sasniedzis 4374, liecina oficiālās aplēses.

Apstiprināti vairāk nekā 387 000 inficēšanās gadījumu ar koronavīrusu, un šajā ziņā Krievija ieņem trešo vietu pasaulē aiz ASV un Brazīlijas.