Reperis Vests oficiāli kļuvis par miljardieri

© REUTERS/SCANPIX/LETA

Amerikāņu reperis Kanje Vests tagad oficiāli ir miljardieris, lielā mērā pateicoties basketbola apaviem ar viņa vārdu, kurus viņš izstrādājis sadarbībā ar firmu "Adidas", piektdien ziņoja žurnāls "Forbes".

Vesta bagātība ir apmēram 1,3 miljardi ASV dolāru (1,2 miljardi eiro), vēstīja "Forbes", paziņojot, ka reperis tagad iekļuvis šī žurnāla sastādītajā miljardieru sarakstā.

42 gadus vecā Čikāgā dzimušā repera basketbola apavi "Yeezy" ASV un citur bieži tiek pārdoti par vairāk nekā 200 dolāriem pārī.

Vests gadiem ilgi bija saistīts ar uzņēmumu "Nike", bet 2013.gadā izbeidza sadarbību ar to un vēlāk pievērsās firmai "Adidas", kad 2015.gadā "Adidas" un Vests izlaida pirmo kopīgo sporta apavu.

"Forbes" ziņoja, ka Vests jau gadiem bija mudinājis žurnālu atzīt viņu par megabagātnieku, bet "Forbes" līdz šim to atteicās darīt pierādījumu trūkuma dēļ.

Lielu daļu no pārējās Vesta bagātības nodrošina viņam piederošie nekustamie īpašumi.

Vests ir otrais amerikāņu reperis, kurš iekļuvis "Forbes" miljardieru sarakstā, pēc Jay-Z, kuram tas izdevās pērn.

Pasaulē

Plašsaziņas līdzekļos un interneta sociālajos tīklos pēdējā laikā izplatīts daudz informācijas un baumu par ASV prezidenta Donalda Trampa veselības stāvokli un pat arī it kā nāvi, kas gan ir izdomāta ziņa. Pat ja dūmi ir bez uguns, neviļus rodas pārdomas – ja nu piepeši Tramps savārgst, kas tad notiks ar ASV un ar pasauli, kā saskaņā ar ASV Konstitūciju un tradīcijām situācija tiktu risināta?

Svarīgākais