Komentāri / Putins aicina koronavīrusa pandēmijas laikā atcelt sankcijas
 

43 komentāri

KKartupelis ar mugurkaulu
Putin, kas, tad nu??? SLABO??? Kad žurka ir iedzīta stūrī viņa pretojās nevis lūdz pažēlot!!! Tagad, sankcijas pret Krieviju ir vēl vairāk jāpalielina lai šis asiņainais ļaunuma receklis tiku nolaists vēstures tualetes podā!!!
27.marts 2020, 0:04 Atbildēt
LLABS LATVIETIS ir monarhists
paklqau piderkartupel !! ja tu trāpītos man nagos tu būtu līķis -- tava smirdēšana pret vidu krievisko tiktāl piegriezusies ka vnk principa pēc vien tevi esmu gatavs nogalināt --vnk tāpēc ka tava smirdēŗšana ir stulba ļauna un netaisna -- --tu esi sev nāvi nopelnījis -- tu savu spriedumu esi dabūjis -- tā ka gaidi tā izpildīšanos ....

--- tādi kā tu ir jāiznīcina kā mēra izplatītāji --- un tādi tiks iznīcināti ----
27.marts 2020, 0:31 Atbildēt
hhehe
LABS LATVIETIS ir monarhists - nu re russmir fana loģika! Nē draudziņ spriedumu ir dabūjis tas, kas veicis noziegumu. Skaidrs, ka sankcijas Rietumi atcels pēc tam, kad laupītājs izvāksies no okupētajām teritorijām un sāks maksāt kompensācijas par nodarīto cietušajiem.
27.marts 2020, 7:20 Atbildēt
KKoronas izplatitaji teroristi
Trumpis teica ka koronas izplatitaji un tie kas to ar savu veicina ar savu darbibu vai bezdarbibu ir pielidzinami teroristiem , runā , ka sapuvuši kartupeļi bez mugurkaula ,esot korons galvenie izplatitaji un tie nekavejoties jāizbaro cūkām !
27.marts 2020, 1:26 Atbildēt
IIlze
Ak Dievs, kas tad paliks pāri no ASV, jo tos izgudrotājus un izplatītājus sabaros cūkām?
27.marts 2020, 7:37 Atbildēt
BBobis
Kartupeli tev kādā kaite piemetusies .
27.marts 2020, 2:04 Atbildēt
IIlze
Kur tu izlasīji vārdus "Atcelsim sankcijas"? Putins to neteica, es klausījos. Ierobežot, jā. Bet sankcijas ir kā koks ar diviem galiem, kas ļaunu dara gan tiem, kas sankcijas ieviesa un ievēro (var domāt, ka jūs nezināt, kādi Latvijai zaudējumi bija šai sakarā, bet labuma nebija nekāda). Skaidrs ir viens: tavs sapnis par "nolaišanu vēstures tualetes podā" nekad nepiepildīsies, nemaitā sev veltīgi nervus. Man nav nekādu simpātiju pret Putinu, bet es esmu spējīga saprast un pieņemt, ka ne viss, ko viņš dara, ir slikti.
27.marts 2020, 7:33 Atbildēt
iinteresanti
būtu uzzināt, ko labu priekš pasaules viņš ir izdarījis!? Kā tad, Rietumi arī Afganistānā neiespringa, vienkārši ar sankcijām nolaida podā PSRS. Šodienas KF ir PSRS-2, būs arī sabrukums 2. Kārtējais prariv, 1USD = 80 rub, 1EUR = 90 rub!
27.marts 2020, 9:26 Atbildēt
IIlze
Pazuda teikuma gabaliņš.
...gan tiem, kas sankcijas ieviesa un ievēro (var domāt, ka jūs nezināt, kādi Latvijai zaudējumi bija šai sakarā, bet labuma nebija nekāda), gan tiem, pret ko tās ir vērstas. Un šis brīdis nu tiešām nav piemērots kašķim.
27.marts 2020, 7:36 Atbildēt
TT Džefersons
Brīvības koku laiku pa laikam ir jālaista ar patriotu un tirānu asinīm.
Zaudējumi bija tiem, kuri pumpēja naftas rubļus uz rietumiem. Bizness ar krieviem nav balstīts uz tirgus ekonomiku. Biznes ar krieviem ir politika.
27.marts 2020, 9:39 Atbildēt
AArmaa
Viens tāds pats Putins salīdzinoši nesen teica, ka sankcijas esot tikai par labu Krievijas ekonomikai
27.marts 2020, 0:10 Atbildēt
AAndris Saulite
Putins jau neteica ka sankcijas pret Krieviju jāatceļ -- Viņš teica ka tās JĀATCEĻ PRETRTIEM KAM PIDERASI RIETUMU LIEGUŠI IESPĒJU DZĪVEI UN IZDZĪVOIŠANAI VAJADZĪGO NOPIRKT (PIEM IRĀNA ))----


KRIEVIJA SAVĀ TERITORIJĀ IEGŪST 100% VAJADZĪGAJOS APJOMOS 100% VISUS ĶIMISKOS ELEMENTUS -- KRIEVIJAI IR absolūti VISS VAJADZĪGAIS --- KRIEVIJA NEIZJŪT NE MAZĀKO VAJADZĪBU PĒC SANKCIJU MAZINĀŠANAS --- KRIEVIJAI NAV NE MAZĀKĀS MOTIVĀCIJAS SEVIS DĒĻ LOCĪTIES KĀDA RIETUMU SMERDEĻA PRIEKŠĀ ....
27.marts 2020, 0:40 Atbildēt
nnu ja
Ko ta viņš dara? Drīz bučos roku arī dienvidniekiem un lūgs piedošanu par sprēgāšanu naftas ieguves jomā. Irāna viņu viss mazāk interesē, tā pat, kā paša tauta - liekas mutes. Korona putinam – vīruss krievu tautai. Viņam vajadzīgs, tikai viņa biznesu apkalpojošais personāls.
27.marts 2020, 9:45 Atbildēt
IIlze
Nu piekritīšu par visiem 500 %!
27.marts 2020, 7:39 Atbildēt
IIlze
Tas bija domāts Saulītei!
27.marts 2020, 7:40 Atbildēt
hhaha
Izskatās ka tas ES burbulis plīsīs nepajokam!!!Jau bija sen skaidrs ka grūtībās ES veidojums pajuks kā kāršu namiņš.Piemērs tam ka ar maskām neviena dalībvalsts negribēja padalīties un tikai Krievija aizsūtīja reālu palīdzību itālijai.Tagad palīdzību krievijai lūdz arī Serbija.Sagaidāms ka agri vai vēlu arī Baltija lūgs tēvoci Putinu palīdzēt ,jo ES būs uzspļaut :)
27.marts 2020, 0:18 Atbildēt
vvecais
Šādu dziesmu dzirdu jau no pagājušā gadsimta beigām, bet dzīvoju šodien labāk un atļauties varu vairāk.
27.marts 2020, 10:34 Atbildēt
SSeniors
Covid laikā vajadzētu izvākt armiju no Ukrainas.
Tad atcelsim sankcijas.
27.marts 2020, 0:26 Atbildēt
PPRINCIPIĀLAIS
Covid laikā vajasdzētu Kijevu kopā ar žīdeļu huntu ar dažiem taktiskajiem kodollādiņiem nolīdzināt -- ohujevšije malorosi, višivatņiki,hohli un pārējie bidlas (( быдло галицийского разлива ))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------o-----` Senior !! ES TEV PERSONISKI BŪTU AR MIERU IZPILDĪT NĀVESODU-- tiktāl par tavu morālo kroplību nešaubos --


Patiesībā sankciju licējus vnk linčot vajadzētu --- tikai par atbalsta izteikšanu sankcijām laternu stabos jākarājas tādiem--tikai par uzvemšanu kirilicai vai Allaham galvaskausa trepanācija steidzami jāizdara -- |Sankcijas vispār ir absolūti amorāls un necilvēcīgs pasākums (( t.s nāves grēks -- pat to var nāvessodu dabūt ))
27.marts 2020, 0:59 Atbildēt
SSeniore
Par kadu armiju tu runā asv vai nato ?
27.marts 2020, 1:18 Atbildēt
ŠŠons
Nevajag atcelt sankcijas iepriekš bija baigi lepnais tagat par savu rīcību jāatbild pašam,tas Kremlis varētu izmirt beidzot
27.marts 2020, 0:31 Atbildēt
SSmits
Sankcijas nav atceļamas, tās var tik ai pastiprināt, kamēr tiek izpildītas pasaules valstu prasības Ukrainas un Krimas sakarā!!!
27.marts 2020, 0:45 Atbildēt
LLABS LATVIETIS NAV EIROPIETIS
Lai pasaule sit dirsu pret zemi !! Prasīt jau var visu ko --dabūt nevar ...

Sprāguša ēžeļa ausis pasulei -- -- lai plikdirsainā pasaule sev savāc 30 miljonu plikdirsainu ukraiņu -- Bet ne Krimu, ne Donbasu, ne steatēģiskās kalnu pārejas Ingušijā ,čečenijā,Osetijā ,Kalnu karabahā ...

ne militāros placdarmus Sīrijā, Venecuēlā , ne ''maiogo kontroli'' pār šadiem tādiem
resursu regioniem gar Āfrikas ausrumkrastu ... ne .... ne .....
27.marts 2020, 1:10 Atbildēt
PPetro
Ilgi nebus jāgaida ka tadi mīzeļi kā smits dziedās citu dziesmu , agrak vai velak kāršu namiņs gejropa sabruks , tapat ari asiņainas ,agresivais nato bloks kura pastrādatie asinainie nozuegumi irāka ,libija afganistānā ,mali sirija utt ,utt ir drausmigi salidzinot ar it ka krievijas iebrukumiem gruzijā ,krimā ..
27.marts 2020, 1:35 Atbildēt
GGreex
Nu re - tagad izkristalizējas atbilde uz jautājumu: kam šī vīrusa palaišana ir izdevīga.
27.marts 2020, 0:46 Atbildēt
ŠŠons
Krievija būs nākamā aiz Ķīnas un Spānijas liels iedzīvotāju skaits un liela valsts tagat krīt panikā muļķis.baigā bēda tagat mirst cilvēki visi kādreiz mirs un citās valstīs kur vispār nav normālas sadzīves un pieejami dažādi līdzekļi cilvēki no slimībām krīt katru dienu baigā bēda..vīrusi nerodas no plika gaisa tos rada kāds tā īra viena liela shēma samazina cilvēku skaitu,bizness iepriekš nevajadzīgām precēm iet no rokas,veikali izpardod pārtikas preces saražotās daudz tagat vis beigsies un atkal ražošanas temps augs no jauna.miljonari kļūs vēl bagātāki uz citu rēķinu.ja pasaulei interesētu cilvēku dzīvības tad aizsardzības līdzekļi būtu jādod pa velti nevis jatirgo. Viena liela smirdīgā korupcija sanāk alkatība
27.marts 2020, 0:49 Atbildēt
AAndris Saulite
starp citu SARS COV 2 tika atrasts jau 2002 g SARS-1 epidēmijas laikā ((genomu nolasīja kauitkādā ASV references laboratoprijā )) tā ka kopš 2002 g COVID19 IZRAISĪTĀJS BRĪVI CIRKULĒ PASAULĒ -- AKŪTU RESPIRATORO SASLIMŠANU DAĻA UZ COVID 19 IZRAISĪTĀJU IR 1 NO 30 LĪDZ 1 NO 55 (( TIKAI 2-3% PURDUĻAINO IZDODAS PIEŠŪT DIAGNOZI ''COVID 19""))

NO MUŠAS VNK IR IZPŪSTS ZILONIS --- COVID19 IZRAISĪTĀJS 18 GADUS JAU DZĪVOJIS STARP MUMS --IR VERSIJA KA PAT 2 REIZES MUTĒJIS KOPŠ 2002 G ATRASTS UN GENOMS SEKVENCĒTS

2020 G DEBILIEM MĒRKAĶIEM VNK NAGOS TIKA IEDOTA ''VĪRUSA TESTA TEHNOLOĢIJA'' --un tie tagad ''testē un skaita"" ''testē un skaita""''testē un skaita""''testē un skaita""''testē un skaita""''testē un skaita""''testē un skaita""--- un histēŗiskli smirdima pa visu pasauli feiku statistiku --- tikai summas -ne korelācijas un dinamikas

www.youtube.com/watch?v=3lN4UtXmDJw

ļoti laba lekcija -- mediķiem --bet daudzmaz skolā gājušie sapratīs būtisko
27.marts 2020, 1:50 Atbildēt
BBobis
Riskanti es viņam varu tapet rulli iedot ,lai uzēž.
27.marts 2020, 2:02 Atbildēt
ppepe
Cepuri nost Putinam, tas ir īsts valstsvīrs, nevar salīdzināt ar Rietumu žurkām, kam rūp tikai nauda!
27.marts 2020, 4:21 Atbildēt
ffui
vīrusu ražotajiem tās vajag pastiprināt, idiotu teroristu valstij, bērnus māca laupīt,pretekļi
27.marts 2020, 6:48 Atbildēt
hha ha ha
To nu gan nevajag darīt! Sankcijas tak veicina krievijas ekonomikas attīstību un krievijas ekonomiskais pieaugums ir tik straujškā vēl nekad. Sankcijas krievijai BLAGODATJ!
27.marts 2020, 6:49 Atbildēt
SSS REIHS
AGA,ZAHOTEL PIDARAZ PUTIN BULKU SJESTJ I NAHUI SESTJ -GOVNJUK
27.marts 2020, 6:49 Atbildēt
dde Soto
koronavīrusa pandēmijas laikā izvākt krievu okupantus no Krimas un Donbasa!
27.marts 2020, 6:50 Atbildēt
NNejēga
Te nu bija lieliska iepēja aiziet no Krimas un Lugandonijas, sankcijas pašas būtu nokritušas. Neizmantoja šo iespēju.
27.marts 2020, 7:05 Atbildēt
DDef
sapno vien punduri savus slapjos sapnus tālāk.Raškai nekādu sankciju atcelšanu !!!
27.marts 2020, 7:16 Atbildēt
dde Soto
Slava Saūda Arābijai! Slava pederācijas kapracim!
27.marts 2020, 7:24 Atbildēt
QQqq
Putlers grib tik vaļā no sankcijām, būs vīrusu radījis????
27.marts 2020, 8:01 Atbildēt
FFinks
Jā, un atdot okupētās teritorijas arī varētu.
27.marts 2020, 9:37 Atbildēt
TTrolis
Meistares :D
Cerams, varenie tādas dumībasd nepieļaus
27.marts 2020, 9:45 Atbildēt