Komentāri / Koronavīruss Eiropā: Latviju satrauc Itālijas skaitļi
 

9 komentāri

MMalēnietis
Putina izbazūnētais brīnumierocis darbojas, šoreiz tā nebija tukša lielīšanās, Krievija ir slepeni pieteikusi karu visai Pasaulei. 9.maijā Maskavā, svinīgi tiks apbalvoti jaunā kara "varoņi".
26.februāris, 7:39 Atbildēt
SSS REIHS
nu jau arī tie daudzrievu smadzeņu īpašnieki redz uz ko krievs ir spējīgs,bet nāks amaksa,ticu VANGAI
26.februāris, 9:13 Atbildēt
DDadzis
Kādēļ gan Putinam būtu jāiznīcina Ķīnas ekonomija,ja ,pēc daudzu vāvuļotāju rakstītā Krievija ir ekonomiski neattīstīta valsts???Tātad Ķīna nevar ietekmēt ekonomiski Krieviju.Bet lūk Tramps gan to var.ASV precēm vairs nav noieta.Un ASV no laika gala ir valsts ,kura iejaucas citu valstu darbībā, uzspiež savu gribu pat ar militāru spēku.
26.februāris, 9:37 Atbildēt
MMalēnietis
Putins ļoti baidās no Ķīnas invāzijas, kas viņam var atņemt vienīgo ienākumu avotu, proti, gāzi, naftu un citus derīgos izrakteņus, lūk izskaidrojums, vairāk kā nepārprotams.
26.februāris, 9:42 Atbildēt
LLielkareklis
Galvenais jau ievest savu koronvirusu ,tad ari vares kaut ko aizliegt !
26.februāris, 7:42 Atbildēt
llikvidet
tad ari vares kaut ko aizliegt ! ltv.lsm.lv/lv/kontakti/
26.februāris, 9:01 Atbildēt
JJens Z
Epidemiologiem nav jālemj par lidojumu aizliegšanu, bet jādod pietiekami detalizēta infekcijas izplatības analīze un prognoze, lai atbildīgajām iestādēm pašām būtu skaidrs, ka lidokumi jaaptur.
26.februāris, 8:17 Atbildēt
ddauņu bars
KO TUR TRAUKTIES,GAN DEBESĪS LABĀKI BŪS ,TĀ DARA TIE, KUR NEZINA KO DARĪT,NAV SAGATAVOJUŠIES UZ SLIKTĀKU IZNĀKUMU-MURMUĻI GAN VIŅĶELE,GAN PĀRĒJIE PID R ZI
26.februāris, 9:10 Atbildēt
TTaa
Latviju satrauc??? Tiešām??? Visu laiku taču pilnīgs miers - visi vienā balsi apgalvo, ka tas taču nav nekas briesmīgs, mazgājiet rokas un uz priekšu! Viņķele vēl draud sūdzēties par nepatiesu baumu izplatīšanu, kas tad nu, aste piesvilst? Ja, patiešām, satrauktu, tad pirmais būtu - aizklapēt VISAS robežas, nekur nevienam nav jāvazājas! To pat mazs bērns saprot. Agrāk, padomju laikos, bērnībā redzēju, kā tad, kad bija lopu sērga, uz visiem ceļiem bija karantīnas - mašīnas brauca pāri dezinfekcijas šķidrumiem, pie veikaliem u.c. bija paklāji ar šo šķidrumu, kur kājas bija jāslauka vai vannītēs jākāpj, a kas tagad - visi tikai brīvi lidināmies, kur gribam, stulbi smaidam un saucam urrā, cik viss forši!
26.februāris, 9:16 Atbildēt