Birmingemas bibliotēka iekrāsosies sarkanbaltsarkana

© youtube

Šogad 18.novembrī Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienā Lielbritānijas otrajā lielākajā pilsētā Birmingemā, iestājoties tumsai, pārvērtības piedzīvos pilsētas galvenais apskates objekts - Birmingemas bibliotēka ( The Library of Birmingham).

Lai diasporas latviešiem atgādinātu par Valsts svētkiem un godinātu dzimteni, kā arī lai pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem parādītu, cik nozīmīgi šie svētki ir latviešiem ārpus Latvijas, sociālais medijs "KOPĀ" sadarbībā ar Latviešu Kultūras centru Birmingemā un diasporas mazajiem uzņēmējiem izgaismos Birmingemas bibliotēkas ēku Latvijas karoga krāsās. Gaismas efekti būs vērojami no saulrieta līdz saullēktam.

Latviešu Kultūras centrs Birmingemā ir labdarības organizācija, kas saglabā, uztur, attīsta un veicina latviešu kultūru Lielbritānijā un pasaulē, veidojot sociāli un pilsoniski aktīvu latviešu sabiedrību, popularizējot aktīvu, veselību un pilnasinīgu dzīvesveidu. Centra mērķis ir radīt vietu, kur latvieši var satikties latviskā vidē un paralēli kultūras un izglītības pasākumiem saņemt ar profesionālu padomu vai atbalstu jebkurā latvietim svarīgā jautājumā. Vairāk par Latviešu Kultūras centru Birmingemā mājas lapā www.kulturascentrs.com.