"airBaltic" lidmašīnu piemeklē tehniskas problēmas; apturēta izlidošana no Maskavas uz Rīgu

 
©REUTERS/SCANPIX/LETA

Ceturtdienas rītā aviokompānijas "airBaltic" pasažieru lidmašīna "Airbus A220" tehnisku problēmu dēļ apturējusi izlidošanu no Maskavas Šeremetjevas lidostas uz Rīgu, aģentūrai "Interfax" paziņojis informēts avots.

"Pirms izlidošanas no Šeremetjevas uz Rīgu komandieris paziņoja par tehniskām ķibelēm un lēmumu atgriezties stāvvietā problēmu novēršanai," pavēstīja avots.

Taču arī stāvvietā problēmu nav izdevies novērst.

"Komandieris paziņoja par to, ka lidostas dienestiem problēmu nav izdevies novērst. Vajadzīgs laiks, lai Maskavā ierastos tehniķi no Rīgas," pavēstīja avots.

Aptuveni simts pasažieri atgriezušies lidostas terminālī un reiss atlikts par trim līdz četrām stundām.Vēlāk reiss BT 427, kuram sākotnēji bija paredzēts izlidot plkst.5.40 pēc vietējā laika, tika atcelts.

Kompānija "airBaltic" medijiem apstiprina, ka šodien, 7. novembrī, lidsabiedrības reiss BT427 no Maskavas uz Rīgu tika atcelts tehnisku iemeslu dēļ. Drošība ir kompānijas galvenā prioritāte.

"Lidojumu atcelšanas gadījumos "airBaltic" dara visu iespējamo, lai palīdzētu pasažieriem sasniegt plānoto galamērķi pēc iespējas ērtāk. Šobrīd visi pasažieri ir pārreģistrēti uz citiem reisiem, kā arī pārstāvji pasažieriem nodrošina maltīšu kuponus. "airBaltic" atvainojas pasažieriem par sagādātajām neērtībām."

 

Abonē