Francijā izcēlusies apšaude pie mošejas

© AFP/SCANPIX/LETA

Francijas dienvidos Baijonnā pirmdien apšaudē pie mošejas ievainoti divi cilvēki, pavēstīja vietējās varasiestādes.

Cietušie, kas ir 70-80 gadus veci vīrieši, uzbrucēju pārsteiguši brīdī, kad viņš mēģinājis aizdedzināt mošejas durvis. Uzbrucējs tad sācis uz vīriešiem šaut, teikts varasiestāžu paziņojumā tviterī.

Pametot notikumu vietu, uzbrucējs arī aizdedzinājis kādu automašīnu, bet drīz pēc tam policija uzbrucēju aizturējusi viņa dzīvesvietā, teikts Atlantijas Pireneju prefektūras paziņojumā.

Upuri hospitalizēti, pavēstīja prefektūra.

Pasaulē

Šajā fotoattēlā redzamas Donalda Trampa vectēva mājas Vācijas ciematā Kalštatē. Viņa vectēvs Frederiks Tramps jeb Frīdrihs Tramps šeit dzimis 1869. gadā, apguvis friziera amatu un 16 gadu vecumā emigrējis no vīna reģiona uz ASV labākas dzīves meklējumos. Protams, bez oficiālas atļaujas, raksta DW.