"Sky News" skatītāju dēļ izveidojis ziņu kanālu bez jaunumiem par breksitu

 
©REUTERS/SCANPIX/LETA

Lielbritānijas raidorganizācija "Sky News" izveidojusi ziņu kanālu bez jaunumiem par breksitu, šādi vēršoties pie nokaitinātajiem skatītājiem, kuri vairāk nekā trīs gadus ilgās breksita sāgas dēļ vispār pārtraukuši skatīties ziņu programmas.

Jaunais kanāls bez breksita darbu sāks trešdien un raidīs darbadienu vakaros, kamēr "Sky News" galvenajā kanālā turpinās "detalizēti atspoguļot visus brekista aspektus", kā arī sniegs ziņas par notikumiem valstī un pasaulē.

Kā norādīja "Sky News", tas jaunu kanālu izveidojis pēc vasarā publicētas aptaujas, ka trešdaļa britu pilnībā izvairās no ziņām.

Vairāk nekā 70% respondentu tajā vainoja breksitu, sakot, ka viņi ir "pārāk nokaitināti par politiskajām debatēm ap to", bet 40% aptaujāto sacīja, ka "jūtas bezspēcīgi, lai ietekmētu notikumus", paziņoja "Sky".

""Sky News Brexit-Free" ir drosmīga pieeja, taču ieklausoties sabiedrības viedoklī pēdējās nedēļās un mēnešos, tas ir kaut kas, ko mūsu skatītāji uzskatīs par vērtīgu," paziņoja "Sky News" vadītājs Džons Railijs. "Breksits ir vēsturisks stāsts, kuram ir liela ietekme, un mēs turpināsim tā visaptverošu atspoguļošanu."

"Jaunais kanāls vienkārši dod cilvēkiem iespēju atpūsties no breksita, uzlikt filtru virsrakstiem un dzirdēt par jautājumiem ārpus Vestminsteras un Briseles," sacīja Railijs.