Saistīts ar terorismu; Ziemeļīrijā nošauta žurnāliste

© EPA/Scanpix

Apšaudē vienā no Londonderijas priekšpilsētām ceturtdienas vakarā nogalināta kāda žurnāliste, un varasiestādes notikušo izmeklē kā incidentu, kas saistīts ar terorismu, paziņojusi Ziemeļīrijas policija.

29 gadus vecās Liras Makkī slepkavībā, kas notikusi nekārtību laikā pēc policijas reida Kreganas apkaimē, tiek vainoti īru republikāņu disidentu grupējumi.

Nekārtību laikā ar degmaisījuma pudelēm tika apmētātas policijas patruļmašīnas.

Kāds aculiecinieks stāsta, ka redzējis, kā bruņots vīrietis, aizslēpies aiz ēkas stūra, bez tēmēšanas raidījis šāvienus policijas automašīnu virzienā.

Acīmredzot kāda no lodēm ķērusi arī žurnālisti.

Pasaulē

Ar lielu pompu Ziemeļkorejā atklāts "pasaules līmeņa" kūrorts. Viesnīcas, peldbaseini, slīdkalniņi, milzīga pludmale un... lidosta tieši blakus. Netālu atrodas arī militārais poligons ar raķešu bāzi, kurā izmēģina ballistiskās raķetes, vēsta DW.

Svarīgākais