Skat, ko Francijā liek darīt, ja uzbrūk teroristi

© AFP/ SCANPIX

Diemžēl terorakti Eiropā ir kļuvuši teju par ikdienu, tāpēc daudzus eiropiešus vairs īsti nepārsteidz paziņojumi par novērstiem teroraktiem, palielināts policistu daudzums sabiedriskās vietās, kas kontrolē drošību, kā arī dažādas pamācības, kā rīkoties terorisma uzbrukuma gadījumā.

Mikroglogošanas vietnē Twitter žurnāliste un sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Nagla publicējusi fotogrāfiju, kurā redzami plakāti, kas izkārti Francijā, Ekonomikas un finanšu ministrijas ēkā.

Kā raksta Nagla, tie ir padomi, kā rīkoties teroristu uzbrukuma gadījumā.

Redzams, ka padomi papildināti ar ilustrācijām.

Pēdējos desmit gados Eiropas Savienībā notikuši aptuveni 20 nopietni terora akti, kuros gājuši bojā vairāk nekā 250 cilvēki, bet ievainoti - vairāk nekā 1000 cilvēki.

Pasaulē

Neskatoties uz publiskiem paziņojumiem par vēlmi ar dialogu ar Amerikas Savienotajām Valstīm, Kremlis patiesībā paplašina militāro sadarbību ar Ķīnu. Kā ziņo laikraksts "Kyiv Post", atsaucoties Ukrainas Aizsardzības izlūkošanas aģentūras avotiem, Maskava līdz 2025. gadam plāno uzņemt aptuveni 600 Ķīnas militārpersonas, kuras piedalīsies mācībās Krievijas bruņoto spēku bāzēs un militārajos centros.

Svarīgākais