Par garāko kāju īpašnieci pasaulē atzīta bijusī Krievijas basketboliste

© RIA Novosti/ Scanpix

Krievijas mediji vēsta, ka par garāko kāju īpašnieci pasaulē atzīta Krievijas basketbola izlases spēlētāja Jekaterina Ļisina.

2014.gadā Jekaterina Ļisina aizgāja no profesionālā sporta, lai kļūtu par modeli. Tiesa, viņa ir ne vien garāko kāju īpašniece, bet arī pasaulē garākā modele.

RIA Novosti/ Scanpix

Ginesa pasaules rekordu grāmatā datētie fakti liecina, ka sievietes labā kāja ir 132 centimetrus gara, savukārt kreisā 132,8 centimetrus gara.

Bijusī sportiste un Pekinas olimpisko spēļu bronzas medaļniece norādījusi, ka ir ļoti pagodināta par piešķirto titulu un cer, ka ar savu piemēru spēs iedvesmot arī citas augumā raženās dāmas.

Pasaulē

Sakaru sistēmas bruņotajos spēkos dēvē par armijas nervu. Mūsdienīgas kaujas operācijas, kurās ir iesaistīti dažādu veidu karaspēki, bez efektīviem sakaru līdzekļiem nav iespējamas. Polijas armijā sakaru jomā šobrīd nav tā labākā situācija, bet drīz tas mainīsies, jo bruņotajos spēkos tiks ieviesta jaunā lāzera informācijas tehnoloģija, kas nodrošina ātru un drošu datu pārsūtīšanu. Lāzera tehnoloģija ir izturīga pret traucējumiem un noklausīšanos, raksta Polijas ekonomikas ziņu portāls "wnp.pl".

Svarīgākais