Helsinku un Berlīnes lidostas streiko; atcelti lidojumi no Rīgas

© Mārtiņš Zilgalvis, F64 Photo Agency

Sakarā ar streikiem Somijas un Berlīnes lidostās šodien, 10. martā, ir atcelti vairāki izlidojošie un ielidojošie reisi, ziņo starptautiskā lidosta "Rīga".

Atcelti ir reisi Helsinki-Rīga ar ielidošanas laiku plkst. 13:50 un 17:25 un Rīga-Helsinki ar izlidošanas laiku plkst. 14:20 un 17:55, kā arī reisi Berlīne-Rīga ar ielidošanas laiku 12:30, 12:50, 22:10 un Rīga-Berlīne ar izlidošanas laiku 8:30, 13:15 un 18:20.

Lidosta aicina pasažierus sekot līdzi aktuālajam lidojumu sarakstam lidostas "Rīga" mājaslapā, zvanot pa uzziņu tālruni 1817 vai vērsties aviokompānijā.

Pasaulē

Austrālijā kāds sērfotājs brīnumainā kārtā izdzīvoja piecu metru garas haizivs uzbrukumā. Incidents notika populārajā Kabaritas pludmalē Austrālijas Jaundienvidvelsas štatā, raksta The Independent.

Svarīgākais