Otrdiena, 6.jūnijs

redeem Ardis, Ingrīda

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Pasaulē

"Printful" atver otro ražotni ASV

© Publicitātes foto

Klātesot Latvijas vēstniekam ASV un Ziemeļkarolīnas štata amatpersonām, darbu uzsāka Draugiem Group uzņēmuma Printful otrā ražotne ASV pilsētā Šarlotā.

"Pirms sešiem gadiem es kopā ar sievu ierados ASV, kas uzskatāms par Printful sākumu, lai gan toreiz mēs vēl nenojautām, ka Draugiem Group veidos drukas uzņēmumu. Mēs esam nodrukājuši vairāk nekā miljonu t-kreklu un pusmiljonu citu apdrukas priekšmetu. Mums ir jau otrā ražotne ASV un gada laikā atvērsim trešo kādā Eiropas valstī. Nākotnes plāns ir kļūt par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas tiek kotēts ASV Fondu biržā," nākotnes plānus atklāj Draugiem Group dibinātājs Lauris Liberts.

Šonedēļ tika nodrukāts arī miljonais Printful t-krekls, kas tika veidots no Printful klientu sociālajos medijos publicētajām bildēm ar tēmturi #1inAmillion.

"Printful un citām Latvijas kompānijām ir kāda lieliska kopīga īpašība - tās ir fleksiblas, ātri reaģē uz klientu nākotnes vajadzībām un spēj ražot labas kvalitātes produkciju. Jaunā ražotne 2018.gadā dos darbu 200 vietējiem iedzīvotājiem, un tā ir skaista dāvana Šarlotai Latvijas simtgadē," jaunās ražotnes atklāšanā teica Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis.

Jaunajā Šarlotas 9000 m2 plašajā ražotnē tiks izvietotas jaudīgas drukas iekārtas, kas paredzētās t-kreklu, plakātu, krūžu, spilvendrānu, cepuru, somu, legingu un citu produktu apdrukāšanai, kā arī tiks nodarbināti 200 cilvēki, tai skaitā pieci Latvijas pilsoņi uzņēmuma vadībā.

Printful ir drukas ārpakalpojumu uzņēmums, kas nodrošina iespēju interneta veikaliem piedāvāt savus drukas produktus, neinvestējot ražošanas iekārtās. Printful piedāvā integrācijas pakalpojumus ar tādām pasaulē zināmām e-komercijas platformām kā Shopify, WooCommerce, Storenvy u.c..

Printful šobrīd nodarbina 37 cilvēkus Latvijā un vairāk nekā 200 ražotnē Losandželosā. Printful pērnā gada apgrozījums bija 8 746 186 dolāru, tādejādi padarot to par lielāko un straujāk augošo uzņēmumu Draugiem Group. Jaunajā ražotnē gada laikā jau investēti 1,5 miljoni dolāru.