Irākas spēki atbrīvo pilsētu no grupējuma "Islāma valsts"

© REUTERS

Irākas varasiestādes ziņo, ka armijas spēki atbrīvojuši Fallūdžas pilsētu no teroristiskā grupējuma "Islāma valsts".

Irākas armija pārņēmusi kontroli pār pilsētas galveno mītni. Jau iepriekš tika saņemtas ziņas, ka armija atbrīvojusi atsevišķas pilsētas daļas dienvidu un austrumu rajonos.

Fallūdžu, tikai 50 kilometru attālumā no Bagdādes, "Islāma valsts" spēki kontrolēja visilgāk, salīdzinot ar citām grupējuma iekarotajām pilsētām Irākā un Sīrijā. Džihādisti kontroli pārņēma 2014. gada janvārī.

Pasaulē

Krievijas diktators Vladimirs Putins un komunistiskās Ķīnas vadonis Sji Dzjiņpins otrdien sarunās Pekinā uzsvēra savas ciešās attiecības, un puses arī parakstīja vairāk nekā 20 sadarbības vienošanās tādās jomās kā enerģētika, aviācija, mākslīgais intelekts un lauksaimniecība, vēsta ziņu aģentūra "Siņhua".

Svarīgākais