Francijā šķūnī atrod vecu auto 20 miljonu eiro vērtībā

© cnn.com, Jake Wallis Simons

Kāda kolekcionāra šķūnī atrasta 60 klasisko automašīnu kolekcija, kura jau rīt tiks izsolīta Parīzes izsoļu namā, prognozētā kolekcijas vērtība ir iespaidīga - apmēram 20 miljoni eiro, ziņo cnn.com

No pirmā acu skatiena šķiet, ka šajā kolekcijā, kurā ietilpst 60 sarūsējušas automašīnas, nav itin nekā īpaša, taču jau rīt šīs "dusošās skaistules" tiks izsolītas Parīzes izsoļu namā un to vērtība varētu sasniegt ap 20 miljonu eiro.

Automašīnu kolekciju laika posmā no 1955. gada līdz 1965. gadam izveidoja izgudrotājs un auto-entuziasts Rodžers Bailons.

Šajā kolekcijā nav mums ierastu auto, bet gan vēsturisku zīmolu - Bugatti, Ferrari, Maserati, Delage, Delahaye, Hispano-Suiza, Panhard-Levassor un Talbot-Lago automašīnas.

Kolekcijas pērle ir Ferrari 250 GT California Spider, šādas automašīnas tika izgatavotas tikai 37 eksemplāros un tā vērtība varētu būt ap 12 miljoniem eiro.

Jāpiebilst, ka kolekcijā ietilpst 13 no 100 pasaules visdārgāk pārdotākajām automašinām.

 

 

 

 

Pasaulē

Greipfrūtu diēta ir ieguvusi popularitāti kopš pagājušā gadsimta 80. gadiem. Kopš tā laika tā nav zaudējusi savu aktualitāti. Daudzi eksperti apgalvo, ka šāda diēta palīdz zaudēt vairāk nekā 5-10 kg, raksta UNIAN.

Svarīgākais